@Survier to strasznie się zmieniło, byłem w Dortmundzie w 2 sezonie Lewego na meczu BVB i miasto zaskoczyło mnie swoją czystością, peta na ulicy byś nie znalazł w porównaniu do Londynu gdzie mieszkam lśniło czystością, a teraz takie rzeczy czytam, szok...
7
@Awauhan widać po Avatarze co dla ciebie jest ważne :)
1
@Rewolucja123 z wzoru wychodzi 4 ;)
0
@arasz1819 Tomek przy Garym jest normalny :]
0
@Deviler ale mógł byś być ;)
3
Iniesta, Modric i Kross jeszcze grają, reszta to już trenerzy oprócz Scholesa, myślę że Andresa i Krossa tez czeka trenerka :)
https://naforum.zapodaj.net/204ce3026c3d.jpg.html
0
Bramkarz Osasuny ma bałagan w oczach :/
0
@talizmo Pique chodzi po kolegach z drużyny i wkręca się na obiady bo Shakira juz mu nie gotuję :)
1
To będzie chodzić :)
1
@Kapitan hawk Krystyna Grodzka
0
@Survier to strasznie się zmieniło, byłem w Dortmundzie w 2 sezonie Lewego na meczu BVB i miasto zaskoczyło mnie swoją czystością, peta na ulicy byś nie znalazł w porównaniu do Londynu gdzie mieszkam lśniło czystością, a teraz takie rzeczy czytam, szok...
2
@hayek wróg nr 1 De Jong *
0
@Vebrol strasznie żenujące xd
7
Fajnie się to oglądało :) oby tak dalej, VelBarca❤️
0
@Survier i @masq jak wy się dobrze znacie na piłce...
Jestem w szoku xd
1
@Deviler dzisiaj poprawiny, czy na spokojnie?
1
@KmN gratulacje :)
1
@Deviler najebał es się...
0
@koksik2700 poleciał by klasykiem :
1
@Deviler ale w nocy była burza na Warmi ;)
0
@juliacicha dobre pytanie pani redaktor ;)?
0
@Rust_Cohle nie gram z tobą ty oszukujesz ;) może od następnych kolejek jak wrócę z urlopu zagram :)
1
@Xwowrak można (znaki)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@MesQueUnClub96 60 tys obstawiam
1
@ranger3120 dlatego to napisałem...
0
@Rust_Cohle właśnie jestem na Podlasiu, piękne miejsce :)
0
@KmN żona nie ma tu konta napewno by pomogła, ja nie pamiętam nazw ale dużo mi smakuje z tej maszyny :)
1
@Encore tylko @Comentateiro ;)a później ruszyli byśmy na kluby ;)
1
@Rust_Cohle ej ale Podlasie to ty szanuj
0
@gumaz a jak na lini Rzeszów - Sosnowiec?