7

@Awauhan widać po Avatarze co dla ciebie jest ważne :)

1

@Rewolucja123 z wzoru wychodzi 4 ;)

0

@arasz1819 Tomek przy Garym jest normalny :]

0

@Deviler ale mógł byś być ;)

3

Iniesta, Modric i Kross jeszcze grają, reszta to już trenerzy oprócz Scholesa, myślę że Andresa i Krossa tez czeka trenerka :)
https://naforum.zapodaj.net/204ce3026c3d.jpg.html

0

Bramkarz Osasuny ma bałagan w oczach :/

0

@talizmo Pique chodzi po kolegach z drużyny i wkręca się na obiady bo Shakira juz mu nie gotuję :)

1


To będzie chodzić :)

1

@Kapitan hawk Krystyna Grodzka

0

@Survier to strasznie się zmieniło, byłem w Dortmundzie w 2 sezonie Lewego na meczu BVB i miasto zaskoczyło mnie swoją czystością, peta na ulicy byś nie znalazł w porównaniu do Londynu gdzie mieszkam lśniło czystością, a teraz takie rzeczy czytam, szok...

2

@hayek wróg nr 1 De Jong *

0

@Vebrol strasznie żenujące xd

7

Fajnie się to oglądało :) oby tak dalej, VelBarca❤️

0

@Survier i @masq jak wy się dobrze znacie na piłce...
Jestem w szoku xd

1

@Deviler dzisiaj poprawiny, czy na spokojnie?

1

@KmN gratulacje :)

1

@Deviler najebał es się...

0

@koksik2700 poleciał by klasykiem :


1

@Deviler ale w nocy była burza na Warmi ;)

0

@juliacicha dobre pytanie pani redaktor ;)?

0

@Rust_Cohle nie gram z tobą ty oszukujesz ;) może od następnych kolejek jak wrócę z urlopu zagram :)

1

@Xwowrak można (znaki)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@MesQueUnClub96 60 tys obstawiam

1

@ranger3120 dlatego to napisałem...

0

@Rust_Cohle właśnie jestem na Podlasiu, piękne miejsce :)

0

@KmN żona nie ma tu konta napewno by pomogła, ja nie pamiętam nazw ale dużo mi smakuje z tej maszyny :)

1

@Encore tylko @Comentateiro ;)a później ruszyli byśmy na kluby ;)

1

@Rust_Cohle ej ale Podlasie to ty szanuj

0

@gumaz a jak na lini Rzeszów - Sosnowiec?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?