1

@MesQueUnClub_87 nadawałbyś się na gliniarza :D

3

Fajnie, że ze Arsenal nie stracił bramki. W rewanżu na pewno coś strzelą, oby to był tym razem koniec rządowych.

2

Mam nadzieję, że to koniec farta madrycioków!!!

1

To się nie dzieje naprawdę.. brawo Arsenal, oby tylko w rewanżu nie było jak zawsze...

0

@MessiForeverTheBest nie lubię makowca, sernik top.

3

Moderacja się w końcu zabrała do pracy, a nie tylko ciepła posadka na LR, kawusia.

0

@NeroTFP1 czyli ściema, tak czułem. Grają osobne role.

1

@NeroTFP1 jak to? To jeden aktor gra obie role? Oglądałem to dawniej, i sądziłem że obaj Mroczkowie grają osobne role.

0

@DamianBarcaCule polecam się na przyszłość, czasem coś mądrego uda mi się napisać/powiedzieć.

0

Co Wam powiem, to Wam powiem, że nic Wam nie powiem.

2

Penalty a favor del Real Madrid.

11

@1LY0 na śmieciarce mają lepiej płatne niż większość osób.

12

Jest niepodrabialny :D
https://zapodaj.net/plik-ldy1DhYm46

0

@maroon ja tam podziękuję :)

1

@Torto niby racja, ale wiesz, człowiek tyle czeka na to ciepło, siedzi pół roku w zimnie, później 3 miesiące jak się uda ciepła i zaś to samo..

0

Ale powalone to wszystko, w piątek 19 stopni, dziś przymrozek, piździ, no odechciewa się.

0

No nic, mamy 4 punkty przewagi, jest nadal świetnie, ważne że rządowi wtopili.

0

@sevs fakt, ale z tym rogiem bez VAR i 4 minuty to jest niesmaczny żart.

2

I klasycznie, rządowi tracą punkty, to Barca też. Na własne życzenie, nie wykorzystaliśmy tego. A te 4 minuty doliczone to jest żart jakich mało, tak samo widać na powtórce rożnego dla nas, a tu nic. Yebana liga madryciaków.

0

Liga grana pod rządowych.

2

Laporta jaka beka z tego :D

0

Hahhahahaa Manzano.

3

Widzą kurna na monitorze i nic.

0

Kurna na siłę chcą wejść z piłką do tej bramki.

5

Rapha prosi o wsparcie trybun, ryk na 20 sekund i to tyle. Cyrk.

0

@kuz dobre, dobre.. ;)

3

Ale stypa na trybunach teraz, ja prd, co za żenada. Zero wsparcia.

6

Ale doping, niech to uj strzeli, u mnie na wsi lepszy.

4

Zdecydowanie za dużo tych bezsensownych wrzutek w pole karne. Wszystko bramkarz bierze.

0

Kurcze ale pech...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?