BIGCULES
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mazi trzymają się ciebie żarty widzę. Jak to jest obiektywizm to,ja jestem chyba z innej planety :X
1
@Limaker niby dobry ale przy straconej bramce to on odpuścił wślizg który prawdopodobnie by zablokował dośrodkowanie. Więc raczej nie był taki świetny występ.
4
@MaryNara zazdrościsz czy o co ci chodzi?
Sami niskorośli bronili go że nic się nie stało i sami tam chcieli być ale,was zye...ów dupa piecze bo młody zrobił chuczną imprezę z niższymi wzrostem ludźmi......
1
@LinekMichal podaj numery lotka jak możesz
8
Co za dzbany. W wiejskie lidze przegrali puchar wsi i nie potrafią na emeryturze trzymać nerwów na wodzy. Goście się cieszyli ze zwycięstwa na które zasłużyli a ci wymagają że mają skulić głowę i uciekać do szatni bo pokonali drużynę emerytowanych legend. Łeb ładnie im zlasował się od tej ,,wielkości"XD
2
Co za bzdura. Mam nadzieję że do tego nie dojdzie
0
Nic wielkiego. A niedociągnięcia mogą być nawet takie jak,nie działającą spłuczka w kiblu XD
1
@KibicBarcy84 przestań szerzyć farmazony. Nóż się w kieszeni otwiera jak czyta się takie wysrywy ciągle marudzących dzieciaków...
Ten zarząd przejmował klub z długiem który ci się w życiu nawet nie śnił. Z sypiącym się stadionem i wieloma innymi problemami. I po drodze zahaczył jeszcze zjeeb...covid. Więc powinieneś ten zarząd całować po stopach że w ogóle Barca ma na czym, kim i czym grać. Bo była bliska bankruta. Ale tak,wina Laporty, jak i w Polsce wina Tuska XD
Widać że w żyłach płynie zaraza pisowska ;)
0
@slayer pijesz, nie pisz...
2
Gut Job. Inaczej nie mogło być.
0
@Gall możesz uważać jak chcesz. Ale według mnie to,,oni" ustalają co chcą. Tylko jeden przykład ci podam a ty, sam sobie go przemyśl. Robercik obraża ich że to la kabaret kiedy powinien dostać złotą piłkę. Następny raz jak powinien dostać drugą to,nagle odwołują galę bo już by się nie umieli wytłumaczyć dlaczego Robercikowi nie dali. Więc lepiej było odwołać byle jej nie dostał. A pretekst mieli to wykorzystali. :)
Trzeci najlepszy strzelec w historii, bez najważniejszej nagrody w piłce haha
Prawdziwy La Kabaret! Dlatego srał pies tą nagrodę bo to i tak ściema.
0
Nie wierzę że francuzi pozwolą wygrać komuś innemu niż swojemu. Tak więc obstawiam dembele. Choć dla mnie nie jest najlepszy i nie powinien wygrać.
0
@MeAndSwan nie pierwszy i nie pierwszy raz wyglądają ohydnie
1
Porażka, łososiowy kolor wygląda jak rzygi po wypiciu Kubusia XD
Mega brzydkie...
5
Inne kluby sprzedają jakieś placki po 50-80mln a tu jest gadka że Casado za 30mln? Haha
Ktoś na głowę upadł. Poza tym, nie sprzedałbym go. No chyba że ktoś by wyszedł z jakąś ofertą nie do odrzucenia.
17
Ile lat mu jeszcze będą suszyć głowę tym pytaniem?
Już potwierdził lata temu że więcej do Barcy nie wróci. I szczerze to,bardzo dobrze. Według mnie, dwa razy do tej samej wody się nie wchodzi. Życzę mu powodzenia i samych przegranych z Barcą :D
0
Jeśli Flick z niego coś wyciśnie, że będzie grać lepiej niż dotychczas to,naprawdę będzie cudotwórcą. Według mnie to będzie drugi Daglas czy któryś z tych gigantów piłki XD
0
@ShawnC chyba napisałeś komentarz do siebie samego XD
2
@ShawnC dzbanek roku wygrałeś już w lipcu, gratulacje XD
1
W ogóle nie rozumiem tego transferu. Gość słaby, bez ambicji każdego sezonu. Flick jest dobry ale według mnie to Rashforda już nic i nikt nie odmieni
0
@Fermin w ogóle go nie widzę w Barcy. Ale jakby mieli go wziąć to,tylko za darmo.
0
@Fermin chyba rubli XD
1
@fan5podan nie wierzę że takie komentarze jeszcze się pojawiają. No.ale tak,polaczek musi coś hejtować bo milioner kupił sobie biżuterię XD
0
@Jackazz niestety też tak myślę że skończy się na Rashfordzie
2
@bartoszek XD wszystko wina tuska i pereza XD
0
@Hogart XD widzę że wyższa logika weszła za mocno XD
0
Doue,Barcola,Lookman
0
Nie znam takiego dzbana i chorągiewy w historii piłki haha
1
Jak w ogóle można rozważać takie ,,placki" jak Rashford czy Diaz XD
13
Co by nie zrobili to,i tak będą marudy które narzekają. Dla mnie są mega ładne i na zawodnikach prezentują się dużo lepiej niż na wieszaku. Są nowoczesne, w brawach najlepszego klubu świata i to,jest najważniejsze! Visca Barca.