Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bagsik88Piąta LM im doszła po wyeliminowaniu po drodze jego PSG.Nie napisałem,że ligi są nie ważne tylko o mniejszym prestiżu CDR i superpucharu od trójķi pucharów (liga krajowa,LM,KMŚ).
0
Meksyk wygrywa 1:0 z Peru po golu Lozano.
1
@Bagsik88 Realowi doszło 5 czyli tyle ile nam w całej historii w erze Messiego i niestety jest to jakaś rysa na jego pięknej przygodzie w Barcie. Mają też więcej KMŚ, lig i jakoś mnie te lepsze wyniki w CDR Superpucharze nie pocieszają bo to puchary mniej prestiżowe. Leo dużo Barcie dał sportowo i marketingowo stąd jego wysokie zarobki i nie można go winić za problemy finansowe. Winowajcą za taki stan rzeczy jest Bartomeu, który przeszarżował z wydatkami w pogoni za rekordowymi przychodami + jakieś brudne rzeczy, które co jakiś czas wychodzą. Messi może nie jest bucem aż tak jak Cristiano ale zdarzały mu się niesnaski z Sanchezem, Villą czy Tello ,kopał piłką w kibiców Realu, nieraz kamera uchwytywała jak zasłaniając ręką usta wyzywał się z rywalami. Argentyńczyk nie jest aniołkiem, bo takim być nie może, ponieważ nie odnalazłby się na boisku, gdzie często musisz postępować niemoralnie by osiągnąć sukces. Krytycy powrotu Messiego do których ja się zaliczam (mimo uwielbienia do niego) wskazują o krótkoterminowym zwrocie takiej inwestycji, bo to ,że naasystuje nastrzela to pewne ale zablokuje regularną grę młodych na swoje 2,3 lata last dancu.
0
@Kondziubarca Kapitan i zawodnik tej klasy jakiej jest Robert powinien się komunikować z kolegami z drużyny.
2
@draxidox Mental pikuje w dół z meczu na mecz.
0
@Freudysta Możesz mieć problemy z robotą, ona jest starsza koło 40 czyli jej urok niedługo będzie przemijał, miała nieudane związki...Wydaje mi się, że to czerwone flagi, które "mówią" nie opłaca się.
2
@MesQueUnClub08 "Celem rankingu jest jak najwierniejsze odzwierciedlenie układu sił panujących w światowym futbolu" z wiki cytat.
3
@MesQueUnClub08 Ta 3 miejsce w rankingu fifa i 7 kadra pod względem wartości i nie ma zawodników z topu XD.
0
@mateusz1989VeB No ma mniej meczów na arenie europejskiej to fakt ale musimy też wziąć pod uwagę, że zaczynał w fizycznej lidze chorwackiej, odhaczył Premier League i w Realu jego styl gry przez wiele lat jest bardzo obciążający ciało. Wydaje mi się, że to pokazuje zdrowie u niego.
0
@koksik2700 Zależy kiedy, bo często widać na twiterze, że nie ma dystansu do siebie.
0
@MesQueUnClub08 Piłka to głównie wytrzymałościówka a nie siłówka. W przypadku napastników ,bramkarzy czy stoperów przy dobrym prowadzeniu się można mieć najlepsze lata kariery koło 30+ wieku jak np Benzema czy Robert. Inna sytuacja jest u zawodników bazujących na szybkości(niektórzy pomocnicy,skrzydłowi) np Bale czy Di Maria tam mięsnie i stawy nie wytrzymują regularnych interwałów kilkudziesięciu meczów w sezonie klub+kadra. Wyjątkiem może być taki Modrić, że chłop ma 37l i jego organizm takie maratony na najwyższym poziomie wytrzymuje ale to genetyka kosmos.
0
@DonMatteo901 Festiwal cringu od Borasa gra nieprzerwanie.
1
@Firestone 19l 195 cm Napastnik wzrost z Salzburga może być z niego talent.
0
Sesko z dystansu i 2;1 Słowenia.
0
Słowenia wyrównuje.
0
Haaland nie zatrzymuje się ze strzelaniem Słowenia Norwegia 0:1
19
Tylko niech się nie leczy zachowawczo jak Umtiti.
0
Haaland vs Oblak prawie jak LM w lidze b ligi narodów.
0
@marcin62 Pan Artur jest furasem.
3
Armenia Ukraina 0:5
1
@Kondziubarca Borasa to wszyscy orają XD.
41
PIękna podcinka Leo i 3:0 Argentyna.
https://streamff.com/v/42b14d
2
Firmowe podanie górą u Leo odhaczone.
0
@jeyx77x Ten rynek jest tak duży, że ciężko wskazać coś najlepszego. Nie wydaje mi się by topowy był budżetowy smakowy blend ale jak ci smakuje to git.
1
@Janiama Może w MLSie za 2,3 lata. Oglądałoby się:D
1
@Barwindg Wydaje mi się, że się nie zawiedziesz. Jakby było mało to jeszcze Evangeliona można dorzucić :)
0
@arasz1819 Nie jesteśmy żenujący od 12r poza Brazylią14r gramy na mistrzostwach. Wydaje mi się, że niektórzy mają po prostu zbyt wysokie oczekiwania od naszej kadry.
0
@Barwindg No to jadę z moją topką:D
Atak Tytanów, Death Note, Code Geas, Steins Gate, Rainbow, FMAB. Takie mustwatch dla początkujących mangozjeb#w wg mnie.
1
@Barwindg Tasiemiec czy krótkie?
5
@arasz1819 Albania +1pkt,my 3pkt czyli wszystko na styku. Na euro grupa śmierci i remisują z Francją i Niemcami. W LN wygrywają z Anglią i Niemcami są na ten moment na 1szym miejscu i wyrzucają Anglików do ligi B. Przy potencjale tej kadry jako kibic tej repry można być z nich zadowolonym.