Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Efekt Frankowskiego.
6
Wszyscy poszczący po północy https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/04/normal/1wgJ1Nab6BYm3HgEdrD5mbGseY2Ujw1l.jpg
XD
2
@Medium Węglowodany w płynie uzupełniali i afera od razu.
1
@require Tam nie wolno.
4
Al Shabab Krychowiaka wygrywa z AL Hilal 3;0
6
@mekston Messi to zakręcił każdym obrońcą przeciwko któremu grał.
0
@Kamiloza91 Taki z wielkimi firmami.
Real Madryt - AC Milan albo Bayern-Inter
1
@Munio Legal- Polsatboxgo
Nielegal-Filman
1
@Deviler Kontaktował się z nimi wasz szef w celu zapewnienia wam donosowego proszku energetycznego do pracy 24/h ?
2
@FcPortoFan1999 Znajomo brzmi :)
0
Salaterka siwego bajeranta i Krzycha Piątka wyrównuje w 90min po pięknym golu Candrevy
https://streamin.me/v/6f77da5a
0
@FcPortoFan1999 Irańczyk to dobry napastnik.
2
@jeyx77x Od Puskasa, Di Stefano, Pele każdy z nas byłby lepszy po paru miesiącach przygotowań XD. Ty trzeźwy jesteś i poważnie piszesz? Przecież to jedne z największych legend w historii futbolu a jakbyś grał zawodowo i dostał się do pierwszej ligi,ekstraklasy to byłby duży sukces.
1
@MrPGG O środkowego ci chyba chodzi, bo ogólnie jako napastnika to na pewno nie. Jako ŚN byłby w czołówce ale gdybym miał wskazać jednego najlepszego to byłby to Gerd Muller. Kariera kompletna dzięki wygraniu wszystkiego z klubem i reprą +rekordy strzeleckie i wielokrotny król strzelców Bundesligi, ME,MŚ, pucharów.
1
@Kuba_1 Pep w sumie łysy jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Barca1992 Nantes i Toulouse o sobie dały znać.
4
@hayek Zabrakło Reptilian i Iluminati.
0
@Zawsze_Wierny Są i grali wczoraj dla Realu.
0
@wlodek54 Po tym 1.5 r wyjście, zwyzywanie wszystkich, groźby i z powrotem na wypoczynek :D
1
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/12/jaSD9PvnNMhRw3E11iwF1yxpP2HShXRt.mp4
Nie do końca, bo jest SPH i będzie liga.
1
Nawija poczas hymnu...
1
@bartas97 Nie no aż tak to się nie dłuży.
1
Freakfighty od Bombelów,Malików.Freakpiłka od Pique to teraz tvp nam serwuje freakstudio XD
1
@cris2706
Dla mnie ten był najlepszy.
1
@Deviler Klasyk podbija prestiż każdych rozgrywek do najwyższego lvlu.
2
Dzięki chatowi GPT Ceferin,Tebas,Khelaifi,Infantino i cała reszta "romantyków" rządzących piłką nie musza się wysilać i wymyślać swoich powtarzających się populistycznych, emocjonalnych przemówień tylko zlecić to AI.
Coś w tym stylu by to wyglądało https://zapodaj.net/12c116ed0e032.png.html
a treść mniej więcej podobna do tych ich wszystkich powtarzających się kwestii, które nic nie wnoszą a maja za zadanie tylko bronić ich interesów.
2
Ostatni klasyk na starym niezmodernizowanym Camp Nou to obyśmy godnie je pożegnali.
0
@Nazio87 Na komisji byłem i oby na tym się skończyło.
2
@Nazio87 Ale wiesz, że jak dojdą do władzy to pójdziesz pod sąd narodowy XD
0
@P33ck Smaalland.