0

@Emhyr Efekt Frankowskiego.

6

2

@Medium Węglowodany w płynie uzupełniali i afera od razu.

1

@require Tam nie wolno.

4

Al Shabab Krychowiaka wygrywa z AL Hilal 3;0

6

@mekston Messi to zakręcił każdym obrońcą przeciwko któremu grał.

0

@Kamiloza91 Taki z wielkimi firmami.
Real Madryt - AC Milan albo Bayern-Inter

1

@Munio Legal- Polsatboxgo
Nielegal-Filman

1

@Deviler Kontaktował się z nimi wasz szef w celu zapewnienia wam donosowego proszku energetycznego do pracy 24/h ?

2

@FcPortoFan1999 Znajomo brzmi :)

0

Salaterka siwego bajeranta i Krzycha Piątka wyrównuje w 90min po pięknym golu Candrevy
https://streamin.me/v/6f77da5a

0

@FcPortoFan1999 Irańczyk to dobry napastnik.

2

@jeyx77x Od Puskasa, Di Stefano, Pele każdy z nas byłby lepszy po paru miesiącach przygotowań XD. Ty trzeźwy jesteś i poważnie piszesz? Przecież to jedne z największych legend w historii futbolu a jakbyś grał zawodowo i dostał się do pierwszej ligi,ekstraklasy to byłby duży sukces.

1

@MrPGG O środkowego ci chyba chodzi, bo ogólnie jako napastnika to na pewno nie. Jako ŚN byłby w czołówce ale gdybym miał wskazać jednego najlepszego to byłby to Gerd Muller. Kariera kompletna dzięki wygraniu wszystkiego z klubem i reprą +rekordy strzeleckie i wielokrotny król strzelców Bundesligi, ME,MŚ, pucharów.

1

@Kuba_1 Pep w sumie łysy jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Barca1992 Nantes i Toulouse o sobie dały znać.

4

@hayek Zabrakło Reptilian i Iluminati.

0

@Zawsze_Wierny Są i grali wczoraj dla Realu.

0

@wlodek54 Po tym 1.5 r wyjście, zwyzywanie wszystkich, groźby i z powrotem na wypoczynek :D

1

1

Nawija poczas hymnu...

1

@bartas97 Nie no aż tak to się nie dłuży.

1

Freakfighty od Bombelów,Malików.Freakpiłka od Pique to teraz tvp nam serwuje freakstudio XD

1

@cris2706


Dla mnie ten był najlepszy.

1

@Deviler Klasyk podbija prestiż każdych rozgrywek do najwyższego lvlu.

2

Dzięki chatowi GPT Ceferin,Tebas,Khelaifi,Infantino i cała reszta "romantyków" rządzących piłką nie musza się wysilać i wymyślać swoich powtarzających się populistycznych, emocjonalnych przemówień tylko zlecić to AI.
Coś w tym stylu by to wyglądało https://zapodaj.net/12c116ed0e032.png.html
a treść mniej więcej podobna do tych ich wszystkich powtarzających się kwestii, które nic nie wnoszą a maja za zadanie tylko bronić ich interesów.

2

Ostatni klasyk na starym niezmodernizowanym Camp Nou to obyśmy godnie je pożegnali.

0

@Nazio87 Na komisji byłem i oby na tym się skończyło.

2

@Nazio87 Ale wiesz, że jak dojdą do władzy to pójdziesz pod sąd narodowy XD

0

@P33ck Smaalland.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?