La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 3816 Culés

#Tiki-taka

Dani Alves: Nie jestem ani trochę zdegustowany. Miałem tylko okazję powiedzieć: "Hola!", ale nie "do zobaczenia". Jestem bardzo wdzięczny, że teraz mogę to zrobić. Wolałbym, żeby poinformowano mnie wcześniej, że nie przedłużą za mną umowy, ale i tak będę na zawsze wdzięczny Xaviemu i Joanowi. Nie zawsze jest tak, że grasz źle. Czasem inni grają po prostu lepiej od ciebie. Jedyne, co mnie drażni, to fakt, że wrócę na Camp Nou na biało!

Transfery Barcelony? To dziwne, że Barça robi takie rzeczy podczas tego okienka transferowego. Klub musiał dostosować się do rynku, który stał się trochę szalony. Niech tylko nie zmienia filozofii, bo to ona sprawiła, że Barça stała się wielka.
[@victor_nahe]

64

Dani jak zwykle z humorem :D

62

Cule z krwi i kości, fajnie że wrócił na ostatni taniec.

51

"Jedyne, co mnie drażni, to fakt, że wrócę na Camp Nou na biało!" Dani ma poczucie humoru :D

27

Kocham cię Dani

7

I jak tu go nie kochać?

1

Co za typ! Nie dość że na murawie to i poza, top! Facet kocha ten klub całym sercem, szacunek mu się należy choćby nie wiem co

1

Dziwnie będzie oglądać Daniego w roli gościa na Camp Nou, w dodatku na biało.

2

Mam nadzieje, że wróci kiedyś do naszego klubu i będzie pracował w sztabie szkoleniowym. Cule TOP

0

Powinien był zostać.

« Powrót do wszystkich komentarzy