La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 437 Culés

#Tiki-taka

Osasuna uważnie obserwuje sytuację Eza Abde i byłaby zainteresowana jego wypożyczeniem. [Diario de Navarra]

7

Jeśli Xavi nie będzie widział dla niego za bardzo miejsca, niech idzie się ogrywać, może warto w końcu nauczyć się takiej praktyki, żeby młodzi, którzy już są bardziej pod pierwszy skład, ale jeszcze trochę czegoś brakuje, łapią minuty w trochę słabszych drużynach.

2

Nie głupi pomysł w przypadku zostania Dembele i zdrowego Fatiego. Ale 1 i 2 mało prawdopodobne, więc jak mamy straszyć Torresem na skrzydłach to lepiej niech zostanie.

2

Na razie to nie wyjaśni się kwestia fatiego i Dembele potem można myśleć.

3

@Lukas82 Dembele podobno mięknie, podobno nawet dzwonił do Xaviego żeby ten wstawił się za nim u Laporty. Widać z transferów do P$G lub Chelsea wyszły nici i Dzbanele musi przystać na propozycję Barcy co w dłuższej perspektywie może się dla nas okazać porażką jak znowu zacznie mu odbijać albo będzie namiętnie zwiedzał gabinety lekarskie.

4

@Lukas82 Serio stawiasz Abde jako alternatywa zamiast Dembele, Fatiego a nawet Torresa? Przecież to 5 klas niższy poziom. Oby poszedł na wypożyczenie i zagrał dobry sezon żeby można Go było sprzedać

0

@kejdzi przeczytałeś dobrze? Słaby Torres ma obstawiać 2 skrzydła?

« Powrót do wszystkich komentarzy