La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1170 Culés

#Tiki-taka

W sparingu z Cornellą w podstawowym składzie zagrali Neto, Mingueza, Piqué, Umtiti, Lenglet, Jordi Alba, Sergi Roberto, Riqui Puig, Coutinho, Ansu Fati i Agüero. W drugiej połowie Koeman zrezygnował z ustawienia 3-5-2 na rzecz gry czwórką obrońców, a na boisku pojawili się Iñaki Peña, Balde, Collado, Matheus Pereira, Nils Mortimer, Peque Polo i Fermin López. [Sport]

0

Perreira :D xd ?

45

W końcu mamy remis brawo drużyna, brawo Koeman.

1

Kto to ten Fermin?

0

@Krzychuuuu14 chyba rocznik 2003 z tego co pamiętam, ofensywny zawodnik

3

Takim składem to powinno być 5:0

2

Taki sklad i tylko 1:1 :o

0

Kto strzelil? Ktos sie wyróżnił pozytywnie??

2

@Malina1994 @Jonyx przecież nie będą w meczu treningowym ryzykować kontuzją, grali pewnie bardzo oszczędzająco.

0

@Coutinho007 Skąd wiesz że remis ?

2

@HypeR no tak oficjalnych meczach nie ryzykują to w sparingach tym bardziej.

1

że Kun urazu nie doznał :)

1

@mikokarla AGUERO WYNIK 1:1 ! XD

3

Za głupi chyba jestem, żeby zrozumieć motywy Koemana przy wystawianiu Neto nawet w sparingach. Mamy młodego bramkarza, całkiem niezłego, który chce grać w klubie, a stawiamy na gościa 30+, który od pół roku przebiera nogami żeby odejść z klubu

0

Jeżeli ktoś piszę na serio i z pełną powagą, że w treningowym sparingu powinniśmy zniszczyć trzecioligową drużynę to niech sobie takiego baranka w ścianę pierdolnie.

0

O ile prawdą jest powyższe, że w drugiej połowie zagrał COLLADO to w grę wchodzi możliwość, że w zimie kogoś się pozbędą, a chłopak zostanie w klubie. OBY!!!

« Powrót do wszystkich komentarzy