- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1343 Culés
Gorące dyskusje
Zoker
16
Ale ten Konfitura strasznie mnie irytuje. Gość ma rację, ale sposób, w jaki zwraca się do... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Safrani
3
Dobra, bo muszę dzisiaj podjąć decyzję i zamówić telefon.Po przewertowaniu internetów wybór... » Czytaj dalej
92 odpowiedzi
NeroTFP1
38
Michał Wiśniewski potwierdził, że jest w trakcie sprawy rozwodowej ze swoją piątą... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1343 Culés
2
@Chakalaka @Yosemite @msmsms @Colon @macio_944
Selby jest w takiej formie, że będę zdziwiony, jeśli nie wygra MŚ. Chyba tylko Trump, jeśli trafi mu się dzień konia, będzie w stanie mu się przeciwstawić.
3
@TheHeisenberg Selby rewelacyjny. Główny faworyt, niestety... Jednak liczę, że ktoś mu plany pokrzyżuje.
1
@TheHeisenberg Oby nie wygral.
0
@TheHeisenberg Zwycięzca obecnie trwającego spotkania może z nim wygrać. Kto wie jak będziecie, Trump, Robertson, Wilson i Selby to obecnie najwięksi faworyci do wygranej. Murphy i Williams spuchną wg mnie, a Bingham i McGill to nie ten poziom.
2
@TheHeisenberg
Jestem bardzo ciekaw potencjalnego półfinału Selby'ego z McGillem. Szkot wyraźnie zaczyna mieć patent na grę w mistrzostwach świata - po raz drugi z rzędu po zupełnie przeciętnym sezonie rozgrywa kapitalne zawody w Crucible. Chociaż osobiście wolę Binghama, to trzymam kciuki za McGilla, bo on ma zdecydowanie większe szanse na pokonanie Selby'ego.
@Kidd @Jackazz @mekston @1996messi @damianex10 @tobiasson92 @gagass @JimMorrisonFCB
0
@Chakalaka myślę, że Selby sobie poradzi - ja nie widzę szans na wyeliminowanie Selbyego przez McGilla. Widać, że na razie nie ma mocnych. Tak szczerze, to Selby wyrasta na głównego faworyta turnieju z taką dyspozycją.