- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1039 Culés
Gorące dyskusje
macio_944
23
Na bank wyolbrzymiony problem i Braun oraz prawica nie sprawiają, że pod tym kątem jest coraz... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Sysia11
6
Harry mega statystyki zasłużył na ZP a jak nie to Dembele bo LM i 6 goli na turnieju. Fajnie... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Zoker
11
Nie ma jednego oczywistego kandydata do wygrania ZP, ale przyznanie tej nagrody Rodriemu to będzie... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1039 Culés
0
Wiem, że już pytałem o rowery. Doszło do rundy finałowej i wezmę któryś z tych dwóch (innych już nie biorę pod uwagę). Byłbym bardzo wdzięczny za info, który jest lepszy. A może jeden i drugi są do siebie zbliżone?
PS Kwestii ceny nie bierzcie pod uwagę, ponieważ tego Meridy miałbym za 2000 / 2100.
1. Merida Crossway 20
https://www.merida-bikes.com/pl-pl/bike/1952/crossway-20-d
2. Kross Move 2.0
https://www.go-sport.pl/rower-crossowy-kross-move-20-c1415985
0
@LuisSalvano dla mnie chyba bardziej wizualnie to Kross Move 2.0
0
@Isso89 Wizualnie to oba mi się podobają ;p
Bardziej chodzi mi o ramę i ogólnie podzespoły i markę :D
Ten Meridy ma chyba lepsze hamulce (hydrauliczne). Jednak czy to aż taka różnica?
0
@LuisSalvano nie myślałeś nad Kellysem Cliff 90 w cenie Meridy? Bardzo dobry rower w tym przedziale. Polecam się nim przejechać jak masz możliwość.
1
@LuisSalvano w tym budżecie każdy rower ma podobne parametry, kwestia tego który co ma lepsze. Taka Merida nadrobi hamulcami, ale za to Kross nadrobi przerzutkami i waga.
Rok temu kupiłem Krossa i jestem zadowolony. Aczykolwiek po czasie twierdzę, że lepiej kupić dobry używany niż nowy ze sklepu. Tylko takie perełki ciężko trafić :)
Bierz krossa
0
@LuisSalvano a ja Ci polecę jeszcze ten model
https://mcsport.pl/evado-60-czarny-niebieski-mat-23522.html
Kumpel go ma i jest mega zadowolony.
Tu masz go jeszcze w bardzo dobrej cenie