La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1391 Culés

22

Kolejny niezwykle istotny krok w drodze do tytułu mistrza Hiszpanii. Pomimo trudności wynikających z niekompetencji sędziego i słabej dyspozycji w pierwszej połowie, której symbolem był fatalny występ Griezmanna zawodnicy stanęli na wysokości zadania i rzutem na taśmę zdobyli bezcenne trzy punkty. Właśnie takimi meczami wygrywa się mistrzostwo.

10

@Chakalaka Griezmann fatalny? No polemizowałbym, na pewno nie był to jego jakiś wybitny mecz, ale też nie fatalny.
Najlepsi według mnie Pedri, Lenglet i Dembele

5

@Wossi61FCB Dla mnie też słabizna Griezmann w tym meczu.

1

@Chakalaka Jak to podobno Sędzia nam pomógł. Na notatniku ci powiedzą :D

5

@Wossi61FCB A co świetny mecz zagrał? 0 drublingów czy jakiegoś zagrożenia z jego strony, 0 prób podjęcia pojedynku, rzuciło mi się w oczy kiedy dostał piłkę będąc na LS i on w stylu Recy w meczu z Anglią podał ją do tyłu...

2

@Coutinho007 Ale o kim ty mówisz? Czy ja napisałem świetny mecz Griezmanna? Nie. Nie był to jego świetny mecz, nie był nawet dobry. Jednak mówienie, że był fatalny też nie jest w pełni sprawiedliwe, bo parę fajnych piłek zagrał (zwłaszcza w drugiej połowie do momentu zmiany). Po prostu przeciętny mecz Francuza.

konto usunięte

0

@Chakalaka miejmy nadzieję że zdobędziemy to mistrzostwo! :)

0

@Wossi61FCB Przeciętny? I tutaj bym polemizował, że to był przeciętny mecz Francuza, znowu grał na alibi i nie dał nic a nie sorki działał w defensywie..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?