La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1743 Culés

8

Matthijsie de Ligt, mimo iż moje motto to "Holender w Barcelonie zawsze mile widziany" to za głupie i złe decyzje trzeba ponosić konsekwencję. Zapytaj kolegę Neymara. Jesteś młody to może jeszcze kiedyś tu trafisz, ale pokuta musi być. Pozdrów rodzinkę i elo.

2

@arasz1819 Też lubię Holendrów ale nie wiem czy jest on aż tak potrzebny

1

@Encore jak się o niego staraliśmy to był, teraz musi poczekać.

0

@Encore w dwójce must have ale w trójce już jedna skała jest i kto wie czy nie lepszy

3

@arasz1819 Szczególnie że on jakieś mega rewelacji we Włoszech nie gra. Przynajmniej według mnie. Oglądam trochę Juve i jako tako sobie radzi. Teraz trochę lepiej po słabym początku.

4

@Encore No nie radzi, jak całe Juve. Ale akurat tego stanu rzeczy jest winny inny gagatek. Toksyczny odejdzie to cała drużyna odżyje.

0

@arasz1819 Mógłbyś odpuścić... Moracie :D

0

@arasz1819 Ale on robił zakupy w markecie razem z Frenkiem: czy to się nie liczy jako taryfa ulgowa?

0

@arasz1819 Ale nowego Fergusona i Guardiole zostaw w spokoju.

1

@Rewolucja123 ale ja nie nie mówię o trenerze. Tam toksyczny jest ktoś inny. @Encore wie kto :]

1

@arasz1819 Grzmota? :p

0

@arasz1819 Ja mam podobne motto ale z jednym ale nie może być ich więcej niż trzech, ta zasada jest jeszcze ważniejsza gdy tyczy się brazoli w klubie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?