La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 775 Culés

konto usunięte

4

Moim zdaniem skończy się na Garcii i Depayu. Bardzo chciałbym Haalanda, ale nie mamy szans w wyścigu o niego. Chyba, że uda się sprzedać Griezmanna lub/i Coutinho, ale sami wiecie jakie są na to szanse.

7

@masq Zależy czy Laporta nie weźmie jakiejś pożyczki na Haalanda + nie sprzedamy kilku zawodników. Moim zdaniem sprawa nie jest jeszcze skreślona.

0

@masq wydaje mi się że większym problemem jest limit płacowy niż sama kasa na transfer Haalanda, dlatego wszyscy ciągle gadają o tym że Barca musi sprzedać zawodników a jak sprzedaje to tak jak właśnie Rakiticia czy Suareza. Bardziej chyba właśnie chodzi o to żeby zmniejszyć limit wypłat.

0

@masq myślę, że Cou i Griezmana da radę sprzedać tylko...
Oboje mają profil centra drużyny, a drużyny z topu mają centra - Chelsea teoretycznie nie ma takiej dychy na poziomie Griezmana, ale Ziecha na poziomie Cou już tak, może Milan, ale to max. Upatruję szans w Juve bo Dybala no wiadomo..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?