- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 865 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 865 Culés
10
Kadra Francji U21. Niesamowicie to wygląda. Pewnie niejedną seniorską reprezentacje by oklepali.
5
@Yosemite Tak, na przykład taką Polskę.
4
@Yosemite Pomoc Tshouameni, Faivre, Aouar? Oglądałbym.
5
@Khajio Szkoda, że Camavinga jest od dłuższego czasu cieniem samego siebie, bo w formie też bym go pooglądał w pierwszym składzie reprezentacji. ;D
0
@Yosemite Pomoc świetna, ale reszta bez szału więc bez przesady.
6
@Granto Kounde - Konate środek obrony to "bez szału"? Jeszcze w odwodzie Fofana z Leicester? No nie żartuj. :)
Poza tym, pamiętaj, że to "tylko" U21. W swojej kategorii wiekowej przerastają resztę.
0
@Yosemite No patrząc na taką kadrę U21 Hiszpanii to nie ma Hiszpania podjazdu do Francji.
https://www.transfermarkt.pl/spanien-u21/startseite/verein/9567
0
@Coutinho007 Hiszpania u21? Popatrz na tego potworka. Nawet ktoś taki jak ja, znał tylko 15 z nich. xD
https://mobile.twitter.com/DFB_Junioren/status/1371418412895862789
1
@Khajio Ja tylko znam:
Moukoko, Schlotterbecka, Dorsha, Berishe, Marcusa Schuberta, Klimovicia, Ridle Baku.
1
@Coutinho007 No ja jeszcze:
- Piepiera, który jest wychowankiem Borussi i jest podstawowym stoperem Armeni,
- Ozcana, który ma już chyba trzeci turniej w u21. Kiedyś uważany w Koln za gigantyczny talent, gdzie grał, teraz zwykły gracz Kiel, gdzie nie zawsze gra,
- Maiera, który kiedyś był gwiazdą Herthy i wyceniono go na 24 miliony, ale teraz wylądował na wypożyczeniu w Armeni, gdzie ma problemy,
- Nmeche, który jest graczem rezerw City, ale wypożyczonym do Anderlechtu. Pamiętam go tylko dlatego, że był najwyżej wycenianym zawodnikiem w drużynie obok Sancho, Diaza, Dilrosuna i Matondo,
- Vagnomana, który jest gwiazdą Hamburga i od wielu lat jest uznawany za największy Niemiecki talent na prawej obronie,
- Jakobsa, który gra dość regularnie w Koloni.
- Grilla, ale tylko przez spekulacje transferu do Leverkusen. Poza tym jest dla mnie anonimowy.
Fatalnie to wygląda dla nich. Policzyłem wartość ich najlepszej dostępnej jedenastki i porównałem z Rosyjską. 10 milionów (!) różnicy na korzyść Niemców.
1
@Khajio Aż tak Bundesligii i 2 Bundesligii nie śledzę żeby znać ich :p
1
@Coutinho007 Wiem co masz na myśli. Analiza powołań reprezentacji Włoch nie była dla mnie łatwa i chyba pięciu łącznie znałem. :D