- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 925 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
24
Może to prezydent Ukrainy zdurniał ale to polski ma się starać ratować... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Roobo
2
Najlepszy mundial według was w 21 wieku?Zdecydowanie RPA i Katar.W 2010r był mega klimat, otoczka... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
MirusAmisz
46
Nigdy nie wrzucałem zdjęć swojego pieska to proszę bardzo:https://zapodaj.net/plik-PT9Veh9Pw4htt... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 925 Culés
3
najbardziej to mi sie spodobał cytat Laporty "w Barcelonie nie ma sezonów przejsciowych" i niech każdy psychofan Koemana sobie to zapunktuje w głowie, bo pewnie od przyszłego sezonu juz go tu nie będzie.
3
@Marcel99 Psychofan Koemana? A może po prostu zwykły kibic ukochanego klubu?
1
@kuz no Koeman ma takie zaufanie jak nie miał Valverde np
4
@Marcel99 oczywiście że będzie,mogę się założyć o jakąś sumkę jeśli chcesz
9
@Marcel99 Przecież on sobie dobrze radzi w Barcelonie. Mając przez większość sezonu kontuzjowanych: podstawowego prawego i środkowego obrońcę oraz Fatiego, który strzeliłby z 15+ bramek. Do tego młodych ogrywa.
7
@Marcel99 Ja po prostu nie rozumiem, o co można się czepiać Koemana tak na poważnie? Na początku nie rotował składem i grali ludzie bez formy, ale w przypadku Trincao to podziałało i złapał chłopak rytm meczowy.
3
@Marcel99 Psychofan Koemana XD To, że ktoś jest realistą bo widzi, że w obronie była/jest kontuzja za kontuzją i gramy tam jeszcze do nie dawna nikomu niemal nieznanymi piłkarzami, a dodatkowo naszym napastnikiem jest Martin (solidny ale to nie jest klasa światowa) + dodatkowo na początku sezonu zjazd formy u Messiego i Busquetsa i alternatywy w linii pomocy w postaci np. Pjanicia. Czego Ty oczekiwałeś na początku sezony mając takie fakty? De facto, mimo, iż gra wygląda lepiej, jesteśmy w finale PK to i tak, jest spora szansa, że sezon zakończymy bez żadnego trofeum (choć ta szansa zdecydowanie jest mniejsza, niż jeszcze np. miesiąc temu).
0
@Marcel99 prędzej ciebie nie będzie. W przyszłym sezonie już pewnie będziesz udawał kibica PSG czy innego syfu. Z pożytkiem dla wszystkich tutaj misiu.
2
@kuz ale Koemana nie ma sie o co czepiać, tylko znajdą się tacy, co im ciągle mało, nienasyceni, gdzie guzik wpływu na cokolwiek mają, ale zawsze warto jest wtrącić swoje. Ja rozumiem, że kogoś może dziwić, że taki klub przechodzi kryzys, ale dajmy już spokój, każdego to czeka kiedy kończy się pewna epoka i najważniejszym jest dobrze rozpocząć nową. Koeman ściąga z młodych chłopaków presję, żeby nie odbijała się na nich cała ta nagonka z zewnątrz, że jak grasz w Barcelonie i nie strzelisz 10 bramek minimum, nie zaliczysz 15 asyst, to jesteś nic nie warty i nie zasługujesz żeby tu być. Takie myślenie powoduje marnowanie potencjału, a my już go zmarnowaliśmy na przestrzeni lat mnóstwo. Ja fanatykiem Holendra nie jestem, uważam, że 3 sezony to maks które tu spędzi, ale da stabilizację i podwaliny pod coś lepszego.
0
@arasz1819 gosciu kibicuje Barcelonie tyle lat, że mi lotto czy PSG wyeliminuje Barcelone z LM.