- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1636 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
2
Ale ludzie niektórzy mają problem z opcjonalnym uproszczeniem gry xD Ja się w nowym Goticzku... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
norbi77
10
Dla mnie to skandal, że Messi nie wyleciał z boiska. Przecież to jest ewidentna... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
NeroTFP1
42
Michał Wiśniewski potwierdził, że jest w trakcie sprawy rozwodowej ze swoją piątą... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1636 Culés
8
Ava Max to jest mistrzyni w podpie**laniu bitów innym artystom. Robi fame na samplach znanych hitów i jeszcze ludzie potrafią napisać, że jest niesamowita. Co za czasy.
4
@kuz ja tam nawet nie wiem kto to jest XD
3
@kuz Przynajmniej ładna.
0
@kuz Najbardziej denerwujące jest gdy myślisz, że słyszysz piosenkę, którą dawno nie słyszałeś, a tu wjeżdża jakiś coś, czego nawet coverem nazwać nie można.
0
@kuz Ładnie śpiewa, to moja ulubiona piosenkarka.
0
@kuz Zobacz jej instagrama. Jest niesamowita.
0
@kuz Pitbull w spódnicy :D
1
@eckov a taka jedna co ją fryzjer krzywo opierdzielił
0
@kuz Nie mam pojęcia kim ona/on jest, ale to tylko świadczy o poziomie danego artysty, bo skoro nie potrafi stworzyć czegoś oryginalnego i swojego od zera tylko lansuje się na uznanych już wcześniej produkcjach no to trochę słabo.
3
@kuz Przynajmniej ładniejsza niż obiekt westchnień La Rambli niejaka Ester Eksportivo czy jak jej tam.
1
@MesQueUnClub_87 Najgorsze, że teraz w radiu same odgrzewane kotlety na samplach z lat 80,90,00...
0
@MesQueUnClub_87 Obczaj sobie ją, ładna jest :D
0
@kuz ale co ma wokalistka do tego, że jej producent sampluje?
Let it be me - producentem jest David Guetta, to robi sample
Kings & Queens - producent: Cirkut i RedOne
Born to the night - producent: Cirkut i Earwulf
Who's laughing now - producent: Cirkut i Lotus IV
So am I - producent: Cirkut
Ava może faktycznie może coś powiedzieć na temat bitu, ale główną robotę robi producent (a jej głównym producentem jest właśnie Cirkut, który jest producentem/jednym z producentów bitów pod każdą jej piosenkę).
ja osobiście lubię Avę bo jako jedna z niewielu potrafi przepięknie zaśpiewać bez auto tune (jak to pokazała w Geniusie)
1
@RobiS A od kiedy to wokalista jest niewolnikiem producenta? to, że typ jej zrobi podkład na samplach z Benny Hilla czy brazylijskiej telenoweli to nie znaczy, że ona musi się godzić na podkładanie do tego swojego głosu, kiedy wizja producenta mija się z wizją wokalisty to można z taką osobą się rozstać, szczególnie, że jest już znana i nagrywa w Stanach, gdzie jest na pęczki wytwórni i producentów, widocznie w tym przypadku oboje idą w tym samym kierunku i nie przeszkadza jej to, że ścieżka muzyczna do jej tekstów jest tylko pół-autorska bo opiera się głównie na czymś co już ktoś kiedyś wymyślił, z resztą, żeby w USA wykorzystać czyjąś muzykę do zrobienia swojej to przypuszczam, że trzeba wykupić pozwolenie od autora pierwowzoru bo inaczej jest kara za plagiat i nikt kto oficjalnie tworzy muzykę nie zaryzykuje kradzieży. Reasumując, samplują sobie legalnie, lecz jest to dość mało ambitne, typowy skok na kasę.
1
@kuz Kings & Queens=If You Were a Woman (And I Was a Man)=You Give Love a Bad Name. Tak się zarabia na jednej nucie, oczywiście mogła by odmówić tego coverowania ale po co.