La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 699 Culés

3

Kimmich 10/10 długich podań a co tam u naszego Holenderskiego "kreatora?"

3

@Coutinho007 nasz pomocnik to nie kreator :) kreator to Pedri

2

@Coutinho007 Koeman ustawił w Football Managerze, że tylko Messi jest wyznaczony do długich podań.

2

@Coutinho007 leży i myśli, że też może zostać takim kimichem

2

@MarcelNJ11 Przecież to miał być kreator i mózg 2 linii co poszło nie tak? =)

4

@MarcelNJ11
To jaka jego rola? Bo ani nie kreuje, ani w odbiorze hmmm....

0

@4drian0 Podobno miał go odbudować a tu u 3 trenera lipa :D

0

@NoziX1 Pytaj @pax Bo ja już nie wiem jaka jest jego rola sam.

0

@NoziX1 rozgrywający A żaden kreator

0

@Coutinho007 rozgrywający bardziej kreator pedri bardziej

4

@Coutinho007 Przecież to ty tak jarałem się de Jongiem. Może czas najwyższym wyciągać wam wcześniejsze wpisy w sytuacji gdy ciągle śmiejecie się z piłkarzy Barcelony

2

@Coutinho007 Kimmich by do nas przyszedł, Messi by się cofał ten by mu musiał podać i tyle by było u nas z Kimmicha i każdego innego rozgrywającego
Swoją drogą trochę dużo jedziesz po Frankim znamy już twoje zdanie na jego temat wymagasz od niego większej kreacji ale to już się robi nudne i niesmaczne, to dobry zawodnik i jeszcze to udowodni tylko cała Barca musi się ogarnąć nie tylko Holender

0

@Janiama Styczeń miał dobry więc człowiek się łudził, że w koncu zacznie grać tak jak się od niego oczekuje aż nagle nadszedł Luty i człowiek ma wrażenie, że Andre Gomes wrócił, tylko włosy na blond zafarbował.

1

@MarcelNJ11
Rozgrywający to ten co dostaje piłkę piłkę od jednego pomocnika i podaje do kolejnego pomocnika? Bo się zgubiłem :)

0

@Janiama no odmieniło się, to całkiem częste zjawisko na LR ;)

0

@Bocheno1 Od niego to każdy tego wymagał jak przychodził a on gra jak Gomes obecnie.

0

@Coutinho007 wyluzuj :D
Nie ma co porównywać światowej elity do wonderkida

1

@Coutinho007 cała drużyna gra jak Gomes, i dlatego Franki nie będzie błyszczał w takiej sytuacji, nie ma co się nad nim pastfic :)

0

@kryhaa 24 lata to Wonderkid? On już jest tutaj 2 lata i jedynie taki okres fajny u niego to był początek u nas i w sumie Styczeń a tak? Sraka i biurokratyczne granie na alibi z przebłyskami w pojedyńczych meczach, swoje też zarabia i swoje kosztował.

1

@Bocheno1 Pedri 18 letni jakoś daje wiecej w aspekcie kreacji czy też porozumienia na boisku z Leo.

1

@Coutinho007 zgadzam się, jak dojdzie do nich ktoś taki jak Wijnaldum wszystko zacznie wyglądać lepiej, w tym sezonie to ja już nic od nich nie oczekuje, niech oni go dograją zwyczajnie, niech wybiorą prezydenta i zaczną wszystko od nowa ale z Frankim ja w niego wierzę :)

1

@Bocheno1 Ale problem jest w tym, że on tutaj już jest 2 lata i się nie rozwija tylko zwija. Gdzie ten chłopak z Ajaxu, który robił rajdy przez pół boiska jeszcze w Styczniu kiedy wyprowadzał piłkę? Gdzie ten chłopak, który potrafił ominąć jednym ruchem pressing i posłać fajną piłkę? Gdzie trn chłopak, który zniszczył Real w CL w 2019 roku?

0

@Coutinho007 jakie rajdy?
To były takie rajdy jak te Pique kiedys :) koledzy obstawieni robił się korytarz nikt nie doskakiwal to szedł przed siebie na połowę rywala z piłką :)

0

@FDJ Nonjak ten kiedy skasował Viniciusa i Modricia kroketą ośmieszył i jak strzała poleciał w 2019 kiedy grali z Realem.

0

@Coutinho007 dobre pytanie, na pewno gdzieś w nim siedzi tylko trzeba go wydobyć, to trenera zadanie i myślałem że Koeman to idealny gość do tego po znajomości z Reprezentacji ale niestety coś idzie nie tak :/

0

@Coutinho007 to byl sarkazm :D wiadomo ciężko wyczuc na chacie :D
No a ogólnie zgadzam się z tobą ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy