La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1710 Culés

8

Lucas Digne: "Nie było łatwo odejść z Barcelony, ponieważ chcieli, żebym został, ale osobiście dla mnie rozegranie 20 meczów w jednym sezonie nie było wystarczające. Mieliśmy wtedy świetny zespół, ale ja potrzebowałem regularnej gry." [ESPN]

1

@BarcaInfo Patrząc na topornego Firpo człowiek nawet za nim tęskni.

0

@Coutinho007 przecież on był świetny. W obronie bardzo okej tylko z przodu decyzji gorzej,ale nadal poziom trzymał.
Jeden z tych za którymi na prawdę tęsknię bo dla mnie mogli tu zostać i sobie grać. Solidny rezerwowy a kto wie czy dziś nie grałby w pierwszym składzie

1

@jeyx77x Nie był świetny i nie miał szans, żeby wygryźć Albę. Solidny zmiennik i tyle.
Obecnie Alba jest w takim wieku, że nie potrzebujemy solidnego zmiennika, ale utalentowanego młodego piłkarza, który go zastąpi.

konto usunięte

2

@Bartek22 Gaya i tyle w temacie :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?