La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1431 Culés

konto usunięte

1

Mateusz Morawiecki o szczepieniach. Będą darmowe i dobrowolne

Proces szczepień będzie zorganizowany w prosty sposób: rejestracja online dla tych, którzy będą tego chcieli. Inni mogą zgłosić się metodami tradycyjnymi. Następnie zgłoszenie do punktu szczepień, pierwsza dawka szczepionki, a po 21 dniach druga - zapowiedział Mateusz Morawiecki.

@tobiasson92 może dzisiaj zaśniesz spokojnie

0

@Guffi Chociaż jeden problem z głowy, że nie będzie obowiązku szczepić się na coś co nawet nie zostało dokładnie przebadane. Jak się sprawdzi to za 3 lata chętnie się zaszczepie.

0

@Guffi Darmowe szczepienia? Z czego zakupione? Z 70 milionów Sasina czy z hajsu handlarza bronią?

0

@konrad1661 jak do tego czasu przeżyjesz patrząc ze ludzie już chorują po 2 razy a płuca masz jedne.Na dodatek covid zostawia też ślady.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?