La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 2623 Culés

180

Zmian można zrobić pięć, ale można je przeprowadzić w trzech turach. U nas były cztery zmiany w trzech turach. Szkoda, że komentator Eleven tego nie wie i szkoda, że wielu na tej stronie też nie ma pojęcia o tej zasadzie i kieruje wyzwiska w stronę Koemana.

2

@ViscaBarca123 Powinna być opcja przypięcia komentarza na górze, przydałoby się Twój zostawić na cała noc, a nawet na jutrzejszy dzień xD

0

@ViscaBarca123 można nawet w czterech turach.

1

@ViscaBarca123 To jest niestety działanie sugestii komentatorów które często tu widać i odwrotnie również. Chociaż przyznam że i ja o tym nie wiedziałem ale zakładałem że być może nie chciał opóźniać gry dodatkową zmianą gdy tam została jakaś minuta gry.

0

@ViscaBarca123 w przypadku kontuzji czasem nie można zrobić zmiany?

0

@ViscaBarca123 to tylko świadczy o tym że na stronie powinien być jakiś test zanim dopuści się do głosu ludzi bez pojęcia.

0

@ViscaBarca123 amatorzy, dzieci bez pojęcia

1

@Bobo25 Nie, nie można.

13

@ViscaBarca123 Tak, można. Pod warunkiem że jedna tura jest robiona w przerwie meczu. W takim przypadku są dozwolone jeszcze trzy zmiany w drugiej połowie (ale dalej w maksymalnie pięć zawodników można zmienić).

1

@Bobo25 Masz gdzieś jakiś artykuł na ten temat? Ja czytałem w hiszpańskiej prasie tylko o tej zasadzie 5 zmian w 3 turach.

10

@Bobo25 Widzę, że wydarzyło się to w meczu Atletico z Betisem. Zwracam honor. Szkoda, że o tej regule mało kto pisze. Wszędzie jest, że 5 zmian na 3 tury i tyle. Dziękuję za informację. :)

8

@ViscaBarca123 Tylku tu znalazłem:
https://www.realmadryt.pl/news/95725-oficjalnie-ifab-zatwierdza-5-zmian-w-meczu

A poza tym już był taki przypadek w lidze hiszpańskiej i to w naszym meczu z Celtą
https://www.livescore.com/en/soccer/spain/laliga-santander/celta-vigo-vs-barcelona/284807/

zakładka line-ups
jedna zmiana w pierwszje połowie, druga wlaśnie w przerwie a potem trzecia (dwóch zawodników) i czwarta

5

@Bobo25 Dzięki jeszcze raz. :)

1

@ViscaBarca123 zmiana w przerwie nie wlicza się do puli zmian. Są trzy zmiany w trakcie gry, a wprowadzić w nich można 5 graczy. Można np wprowadzić 2 graczy w przerwie, a w drugiej połowie 3x po 1 graczu wprowadzić.

2

@ViscaBarca123 W ogóle ci komentatorzy Eleven to straszne dzbany

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien zastąpić Ansu Fatiego na lewym skrzydle Barcelony?