- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1331 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
22
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
LAMC_10
11
Maja Chwalińska.https://twitter.com/i/status/2062128793297236287
21 odpowiedzi
AlexDark00
0
@RanDiFCB To nie jest wyzysk jeśli jest dobrowolny. Nikt nie zmusza jeść w tej restauracji.
167 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1331 Culés
6
Korwin Mikke powiedział dziennikarzom, że jego kolega poseł Dziambor (lat 38) jest w szpitalu z powodu koronawirusa. Podobno czuł się na tyle źle, że nie był w stanie rozmawiać przez telefon. Teraz jest już na szczęście lepiej.
Jestem ciekawy, czy uwierzą w końcu w tego wirusa. Błogosławieni, którzy widzieli i uwierzyli, czy jakoś tak.
Komentarz usunięty
46
@Przemek2323 Ale Dziambor wierzył w wirusa, tylko krytykował działania rządu, a więc robił dokładnie to samo, co wy (i ja). @Chakalaka
10
@kerouac niektórzy wolą krytykować zamiast dowiedzieć się, jak było na prawdę.
0
@Przemek2323 Nie widzieli a uwierzyli. Dużo śmiechu z Korony dopóki nas samych nie zaatakuje. Wtedy płacz i lament. Tak to jest.
1
@kerouac Bogiem a prawdą to wierzył, ale lekceważył mówiąc o tym, że jeśli go będzie miał, to przejdzie go spokojnie.
3
@Przemek2323 którzy nie widzieli, a uwierzyli ;)
2
@Przemek2323 Z tego co kojarzę to oni nie kwestionowali istnienia samego wirusa tylko pandemii Nie wiem jak Braun ale reszta dokładnie tak mówiła Nawet Korwin
2
@kerouac
@Przemek2323 napisał "Jestem ciekawy, czy uwierzą w końcu w tego wirusa", więc miał na myśli całą Konfederację, nie tylko Dziambora. Jak wiadomo w Konfederacji nie brakuje delikwentów, którzy kwestionują istnienie wirusa.
4
@Chakalaka Kto z Konfederacji nie wierzy w wirusa?
2
@inViNcibl3 Może na przykład Braun? Który prowadzi spotkania z ludźmi, na których bez przestrzegania reżimu sanitarnego chodzą po miastach z transparentami "stop plandemii"? Braun, który pokazał na posiedzeniu Sejmu książkę pod tytułem: "Fałszywa pandemia", a potem wręczył ją Kaczyńskiemu?
2
@D1OS Gdzie Braun powiedział, że wirus nie istnieje?
0
@inViNcibl3 Nigdy nie miał odwagi odpowiedzieć bezpośrednio na pytanie, czy uważa, że wirus istnieje. Nie jest żadnym autorytetem, by wypowiadać się w temacie wirusów, może dlatego nie zabiera w tym zakresie ostatecznego głosu. Jednak czyny są bardziej dobitne niż słowa - nie nosi maseczek, ludzie, których zrzesza i indoktrynuje również nie (nie słyszę też o ewentualnej karze za łamanie nałożonych zasad). Jego bunt jest oparty o bardziej "tak mi się wydaje", aniżeli o pewne źródło wiedzy (a jeśli je posiada, to niech się podzieli).
Czym innym jest krytyka strategii rządu w walce z wirusem, gdyż tutaj jest słuszna.
2
@D1OS No i tyle są warte te wasze zarzuty o "kwestionowaniu istnienia wirusa".