La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1294 Culés

konto usunięte

4

Potem się nie ma co dziwić, że Mistrzostwa Świata zdobywa ekipa z Europy, skoro w Ameryce Południowej grają taką padakę - i nie mówię tylko i wyłącznie o tym meczu, bo też miałem (nie)przyjemność oglądać Argentynę miesiąc temu. Dużo walki, fauli, przerw w grze, a mało poziomu czysto piłkarskiego.

1

@Yosemite Brazylia tylko trzyma poziom

2

@Yosemite poza Brazylią, która jednak czasami potrafi pograć niezłą piłkę, to mamy takie coś. Do tego jak widać sędziowie pozwalają na wiele.

konto usunięte

1

@Yosemite Dlatego dla mnie pomiędzy Copa America, a Euro jest duża różnica, by nie powiedzieć, że przepaść.

0

@Yosemite tam jeno Brazylia jest poważna.
Chile młodzieży po prostu nie ma i po odejściu tego co mają dziś przepadną, Columbia, Argentyna podobnie choć ten ostatni lepiej.
Brazylia ma super kadrę, Urugwaj ciągle kogoś ma Maxi Gomez, Valverde, Bentarcur, Aroujo - poradzą sobie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?