- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1566 Culés
Gorące dyskusje
macio_944
29
Na bank wyolbrzymiony problem i Braun oraz prawica nie sprawiają, że pod tym kątem jest coraz... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Sysia11
8
Harry mega statystyki zasłużył na ZP a jak nie to Dembele bo LM i 6 goli na turnieju. Fajnie... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Zoker
13
Nie ma jednego oczywistego kandydata do wygrania ZP, ale przyznanie tej nagrody Rodriemu to będzie... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1566 Culés
1
Czyli wszystko zależy w sumie od Nevady i Michigan
1
@Zoker Bardziej od Pensylvanii i Michigan
0
@Zoker Wisconsin jakby nie patrzeć nadal otwarte chociaż przy tym trendzie byłoby dużą niespodzianką gdyby Trump zgarnął.
0
@stone80 Pensylvania zbędna jeśli Joe zgarnia WI NV i MI
0
@Zoker W Arizonie 16 procent głosów do zliczenia i 93 tysiące przewagi Bidona. Tam jeszcze nie jest wszystko dla Trumpa stracone.
0
@stone80 Pensylwania dla Trumpa Michigan, patrząc na obecne trendy, raczej w stronę Bidena. To i tak był stan "pod Bidena".
Bardziej Nevada jest tutaj decydująca
0
@Majkel34 Arizona jest już Bidena. Zostało 16% komisji, a nie wszystkich głosów.
3
@stone80 a Pensylwania nie jest już wygrana przez Trumpa? Z tego co obserwowałem teraz jakieś strony to Nevada i Wisconsin na konto Bidena, Georgia, Karolina Płc. i Pensylwania da Trumpa i Michigan zdecyduje, ale może się mylę. Nie ukrywam, że pierwszy raz staram się aż tak świadomie obserwować wybory w USA :D
2
@Majkel34 a 16 procent to wedlug moich obliczeń 500-600k głosów