La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1147 Culés

konto usunięte

0

Jeśli ligi mają wyglądać jak Premier League, że co rusz wypadają zawodnicy i to istotnie, to w sumie szkoda, że to wznawiali. Coraz mniej w tym sportu, coraz więcej przypadku i takich samych wyników. Mane, teraz Bruno itd...

4

@MESSIah16 Ten sezon ogólnie będzie mega trudny dla wszystkich.Nie zdziwie się jak będa niespodzianki czy to w pucharach czy to w lidze na wysokich miejscach.

1

@Encore A mnie nie zdziwi jak będzie dużo zarażonych piłkarz z obu drużyn i dadzą im grać :D

konto usunięte

2

@MESSIah16 w ogóle bez sensu jest rozgrywanie czegoś, co jest dla kibiców, bez kibiców

0

@MESSIah16 każdy musi dbać o siebie i tyle.

konto usunięte

3

@LucaBrasi Tak, bo kibic przed telewizorem to już nie jest kibic.

0

@MESSIah16 To piłka i tak świetnie sobie radzi bo jest popularna i ma dużo kasy, a np w takiej siatkówce na 14 zespołów w polskiej lidze problemy są żeby rozegrać więcej niż 2 mecze w kolejce :/

konto usunięte

0

@pawelfcb2010 kwestia semantyki

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?