La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1500 Culés

22

No ja powiem, że karma. W cale się chłopakowi nie dziwię.
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/08/LxvIkNUh1dImTUVQEC1OTlqHbuLCyJxk.mp4

0

@IronSanHybrid jak nie chce być traktowana jak dama to ma za swoje :D

0

@IronSanHybrid źle się to ogląda ale lewy mu ładnie wszedł.

11

@IronSanHybrid Widzę, że nie kalkulował xD

15

@MesQueUnClub_87 No bo ile można :D Pamiętam jak w podstawówce jedna laska bez przerwy ze mną zaczynała. Z początku to ignorowałem bo dziewczyny nawet kwiatkiem itd... Jednak pewnego razu jak biegłem po korytarzy podłożyła mi nogę i tak wyrżnąłem, że brakowało z 2-3 cm i walnąłbym z rozpędu twarzą o ścianę. Wstałem, wróciłem się i zasadziłem jej kopa. Oczywiście ta poszła na skargę i to ja miałem problem, a jak ja zgłaszałem, że mi dokucza to Pani mówiła, że ona pewnie tylko się droczy no i, że to dziewczynka więc, trzeba być bardziej wyrozumiałym... no IKS DE kurła.

konto usunięte

2

@IronSanHybrid I wylazł alabama boy z irona

3

@IronSanHybrid No kumam o co chodzi, miałem ze dwa razy sytuacje, że mnie laska chciała zdzielić w twarz, ale żeby jej sztukę zasadzić to powiem szczerze, że nie przyszło mi do głowy :D raczej chwytam wtedy za ręce i mówię, żeby ochłonęła bo będzie płacz.

3

@kerouac Czasem trzeba wziąć sprawy w swoje ręce (tu akurat nogi).

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 Po pierwszym razie zrozumiesz, że tak trzeba.

3

@MesQueUnClub_87 Zależy od sytuacji :)

3

@kerouac Ja już jestem po dwóch razach.

2

@MesQueUnClub_87 JUŻ po DWÓCH razach mówisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@IronSanHybrid Dokładnie 1 raz + 1 raz = 2 razy :D :D :D

3

@IronSanHybrid Mnie kiedyś zaatakowała na podwórku szkolnym,opluła,rozerwała bluzę to w końcu też straciłem cierpliwość i dostała tzw "liścia". Jak ktoś Cię atakuje fizycznie to masz prawo się bronić. Tu akurat płeć nie ma znaczenia.

0

@Majkel34 Też jestem takiego zdania.

0

@Majkel34 Dokladnie. Jedynymi osobami ktorym bym nie oddal jest moja mama i moja kobieta. Kazdy inny, nie wazne kto to by byl, dostaje kontre najpozniej sekunde po takim zdarzeniu.

2

@IronSanHybrid Ja tego ogólnie nie ogarniam. Jeśli kobieta rzeczywiście jest wobec Ciebie agresywna i nawet jak Ci da w twarz etc. to co masz robić? Nic, bo to kobieta? Nie mówię, żeby oddać, ale nie masz prawa żeby Jej siłą odepchnąć? Bo mam wrażenie, że już takie coś jest posądzane o przemoc wobec kobiet. A przecież faceci też powinni być traktowani z szacunkiem i również powinni się jakoś bronić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: