La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1620 Culés

22

Poseł Czarnek chce otrzymać nominację na dzbana roku. W Radio Maryja o LGBT: "nie ma wątpliwości, że pochodzi (ona) z tego samego korzenia co niemiecki narodowy socjalizm hitlerowski, który jest odpowiedzialny za wszelkie zło II wojny światowej, zniszczenie Warszawy i zamordowanie powstańców"

6

@tobiasson92 Do trybunału sprawiedliwości z nim.

12

@Chwytliwy Raczej na leczenie do psychiatry.

6

@tobiasson92 Ci ludzie mają jakąś obsesję na punkcie seksualności, bez przerwy tylko o jednym. Wiem że to się dobrze sprzedaje w ich elektoracie, ale to jednak trochę podejrzane.

4

1

@tobiasson92 Ja zostawię tutaj tylko to, wnioski nasuwają się same
Głównym czynnikiem umożliwiającym nazistom dojście do władzy była niechęć Niemców wobec komunistów. Głównym czynnikiem umożliwiającym PiSowi dojście do władzy była niechęć Polaków wobec PO.

« Powrót do wszystkich komentarzy