La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1110 Culés

konto usunięte

5

Dzisiaj wleci jeszcze post o Elrondzie i następuje mała zmiana zgodnie z pewnymi sugestiami oznaczać będę tylko 10 osób jednak żeby nie było nie opluwam żadnego swojego czytelnika chciałbym pozostałe osoby zaprosić do obserwowania profilu i wykopania moim starszych postów z mojego cyklu z Lore Tolkiena.

Druga informacja jest taka,że powoli zabieram się za Lore ze świata Riordana i tam też będę oznaczać 10 ludzi moim celem będzie by w 1 dniu pojawił się post z Tolkiena i z Riordana oczywiście wiem,że nie każdemu może się podobać seria Percy Jacksona ale postaram się by chociaż paru ludzi nią zainteresować i zachęcić do jej przeczytania.

Żałuje,że nie można swoich postów posegregować by ułatwić wam szukanie lecz postaram się trochę mniej pisać na Rambli by nie było to aż tak nużące. Do tego będę też przypominał o poprzednim poście z mojej serii.
A jeśli bardzo chcecie to postaram się w notesie zapisać linki do all postów i podrzucić wam w formie notatki ale to by chwile zajęło. Dajcie znać co o tym myślicie.

konto usunięte

1

0

@Hushovt ja mam pytanie, jakie cykle fantasy czy to s-f masz już za sobą? :)

konto usunięte

1

@baczmus O dziwo mało prócz Tolkiena przeczytałem jeszcze Gwiezdny pył trochę Narni i Harrego Pottera ale z tego cyklu nie zrobię bo z wiekiem HP mnie co raz bardziej odpycha. Więcej przeczytałem kryminałów,akcji i przygodowych.

0

@Hushovt Gwiezdny Pył na razie mam I tom za sobą, Potter za mną (nawet w wieku 25 lat lubię do niego wracać choć rozumiem, że wiek robi swoje) i Narnie również mam za sobą choć średnio mi się ją czytało - widać, że była pisana pod dziecko.

A kryminały, akcja i przygoda to u mnie średnio. Może kiedyś :D Ale już zapytam przy okazji co polecasz.

konto usunięte

1

@baczmus https://lubimyczytac.pl/autor/14048/william-dietrich książki tego pana czyta się przyjemnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?