La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1526 Culés

konto usunięte

80

Najbardziej śmieszy ta narracja, że z Ernesto pewnie udałoby się wygrać ligę bo przecież jak odchodził to byliśmy liderem. Jesus Maria, czy ludzie naprawdę nie pamiętają, że punkty gubiliśmy seryjnie tak samo jak i teraz, a ówczesny stan w tabeli zawdzięczaliśmy temu, że Real gubił punkty tak samo jak my? Czy ktoś w ogóle bierze poprawkę na wspaniałą regularność jaką Real złapał po przerwie? Nieosiągalną zarówno dla Barcelony Setiena jak i tej Valverde? Dla mnie to jest ten sam szit tylko Puig został jakimś tam beneficjentem bo gra więcej. Tyle.

6

@Ratamahatta Za Ernesto była jeszcze gorsza padaka ale Real sobie słabo radził.Teraz jest trochę lepsza padaka ale Real zdecydowanie lepiej gra.

0

@Ratamahatta W punkt

konto usunięte

3

@Ratamahatta Z jednej strony, tak natomiast wyraźna też jest zapaść strzelecka Messiego za Setiena i ogólna nieudolność w ataku. Nikt nie przewidzi co byś się stało. Valverde dobrze sobie też radził z Realem w bezpośrednich meczach.

0

@Ratamahatta I mamy tutaj odpowiedź czarno na białym to co mówił Janima, że to nie trenera wina. Tutaj ryba psuje się od głowy a w dodatku mamy w kadrze trzon wypalonych gwiazd po 30.

2

@koziar Nikt nie przewidzi co by się stało, a jednak sugerujesz, że z Valverde byłoby lepiej.

Jedno jest pewne. Jaki trener by nie był, to i tak gubilibyśmy punkty. Nie ma możliwości, żebyśmy z tą kadrą wygrywać tak seryjnie, jak Real to robił. Poza tym za kadencji Valverde widać było tendencję spadkową i brak pomysłu na grę. Bardzo wątpliwym jest, że Ernesto nagle znalazłby na to lekarstwo, skoro przez cały czas trwania sezonu nie potrafił tego zrobić.

konto usunięte

0

@Bartek22 Nic takiego nie zasugerowałem. Napisałem, że za Valverde są argumenty w tym kontekście i tyle. Resztę sobie sam dopowiedziałeś.

0

@koziar Nic nie dopowiedziałem, argumenty przytacza się w konkretnym celu, a nie dla samego przytoczenia.

konto usunięte

0

@Bartek22 Nie było moją intencją faworyzowanie Valverde, napisałem fakty czy Ci się to podoba czy nie a do tego prawdę- bo nikt z nas by wydarzeń nie przewidział. Czepiasz się, żeby się czepić.

0

@koziar Sugerowanie czegoś to niekoniecznie musi być coś złego, nic złego Ci nie zarzucam, więc nie wiem skąd te dąsy.
Po prostu uważam, że z twojej wypowiedzi jasno wynika, że uważasz, że z Valverde lepiej zakończylibyśmy sezon i każdy ma prawo do takiej opinii.
Jeżeli jednak tak nie uważasz i przytoczyłeś te rzeczy tak po prostu (rzadko zdarza się coś takiego, ale spoko), to też dobrze.

konto usunięte

0

@Bartek22 ,,Najbardziej śmieszy ta narracja, że z Ernesto pewnie udałoby się wygrać ligę bo byliśmy liderem(...)",- mnie nie śmieszy, dopisałem także inne argumenty, że to byłoby możliwe, natomiast nie napisałem że byłoby lepiej niż za Setiena. Co do sugerowania, coś Ci się musiało nie spodobać skoro skomentowałeś mój wpis, a jeśli masz obojętny stosunek to nie widzę powodu aby go komentować- stąd napisałem o ,,czepialstwie".

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?