- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1762 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
75 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
22
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1762 Culés
0
Tak się zastanawiałem czy jak Dembele wróci i powiedzmy będzie "zdrowy" na dłuższą metę, to czy z Ansu, zamiast zmiennika Ousmana, Setien/Pimienta/Xavi będzie chciał zrobić dziewiątkę na lata, która zastąpi Luisa (oczywiście jeśli nie kupią Lautaro). Myślicie, że takie coś może mieć miejsce, czy raczej Fati to jest typowy skrzydłowy, a nie dziewiątka? Ma dobre wykończenie, w grze głową daje rade, więc czemu nie :D Lubię gdybać :D
1
@Tomek_TF Ansu nie ma w ogóle zapędów do bycia 9. Viscaekbarca tak pisał,jednak uważam,że to nie jest do wykonania
1
@Tomek_TF Dla mnie lepiej na skrzydle póki co że by grał, nie ma warunków fizycznych na 9
1
@Tomek_TF Jakoś nie widzę go na 9 w ogóle.
1
@Tomek_TF myślę, choć chciałbym się mylić, że z Dembele nie ma co wiązać daleko idących planów.
2
@Tomek_TF @jeyx77x w sumie to w młodzieżowych drużynach grał więcej na 9 niż na skrzydle. Musiałby mocno poprawić grę tyłem do bramki, a mógłby być typem napastnika jak np. Henry
2
@Tomek_TF ja tam wierzę w Dembele że w końcu będzie mógł rozegrać sezon bez większych przerw w grze a wtedy pokaże że to crack. Co do Fatiego na 9 to moim zdaniem byłby idealnym napastnik właśnie dla takiego Dembele czy Semedo by posłać pilke. Suarez to świetny napastnik który walczy z obroncami ale szybki to on nie jest i często nie nadąża za akcjami gdy ktoś urwie się bokiem. Ansu może nie będzie przepychał się z obroncami ale potrafi wyprzedzić ich na kilku metrach przez co skrzydłowi mają o wiele łatwiej by podać mu piłkę. Jak dla mnie bardzo ciekawe rozwiazanie
1
@PatrychoO No to już zależy tylko od jego zdrowia. My niestety nie mamy na to wpływu. Może jestem naiwny, ale wierzę, że wszystko się ułoży i Dembuś nie będzie aż tak podatny na kontuzje.