- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1547 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
7
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1547 Culés
14
Kupno napastnika myślę, że można śmiało odpuścić w tym roku. Już teraz mam lekki niedosyt jeśli chodzi o minuty dla np. Braita, a dojdą jeszcze Dembele i Trincao, będzie wręcz powiedziałbym ciasno. Na szczęście obaj to typowi skrzydłowi. Nie widzę kompletnie potrzeby szukania na siłę 9-ki w tym roku.
15
@masq Najlepiej jakby odpuścili wszystkie transfery dopóki się nie usuną ze świecznika.
1
@MesQueUnClub_87 To fakt. Póki co jedyna sensowna plota tego lata to wypożyczenie Ndombele w razie sprzedania Arthura. Reszta do wora wór do jeziora.
0
@MesQueUnClub_87 i nie zrobią porządku w składzie.
0
@masq nie zapominaj o Pedrim, ten chłopak mimo młodego wieku też może zamieszać w pierwszej drużynie ;)
0
@damiano16398 z tym, że ja o nim myślę bardziej jako śpo
0
@masq Dembele jak przyjdzie to pewnie znowu się połamie, więc nie traktowałbym go jako realnego wzmocnienia.
0
@JimMorrisonFCB tym razem nie będzie miał żadnego ciśnienienia bo większą uwagę skupi Fati i Trincao. Swoją drogą to trochę du du... Bo na trzy pozycje mamy Messiego, Griezmanna, Suareza, Braitwhita, Dembele, Fatiego i Trincao. Jeżeli Suarez ograniczy te swoje minuty to miało by to sens, się w innym wypadku to ty h dwóch ostatnich będzie miało mało szans żeby pograć ( chyba że zostaną 5 zmian) może Dembele wróci do szpitala ( pfu pfu) ale to i tak trochę za dużo, no i nie zapowiada się,żeby Sprzedać Coutinho;)
0
@jeyx77x Znając życie Trincao pójdzie na wypożyczenie.
0
@masq tylko że my nie gramy formacją w której znajduje się pozycja ŚPO i nie będziemy takową grać