La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 928 Culés

0

Z jakimi użytkownikami macie kosę, a jakich lubicie? ;)

5

@TheGoldenEleven Powiedziałbym, ale się go boję.

konto usunięte

1

@TheGoldenEleven kółeczko adoracji zbyt szerokie żebym wymieniał, a kosę mam jedynie z @Chwytliwy . Wysłał mi jedną ostatnio z Podlasia.

0

@4drian0 Dawaj, w słynnym wywiadzie zdobywca ,,Złotej Piłki" powiedział kogo by zbanował więc Ty też możesz.

konto usunięte

2

@TheGoldenEleven Wielu lubię, ale nie wymieniam, bo o kimś pewnie zapomnę i jeszcze mu się zrobi przykro.

Mnie niestety nikt nie lubi, ale przyzwyczaiłem się.

konto usunięte

0

@TheGoldenEleven Znasz powiedzenie co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie?

3

@NeroTFP No jak nikt nie lubi ;) Ja czekam na serię o najlepszych polskich sportowcach.

0

@TheGoldenEleven
Ja mam kose z tymi dla, których la rambla jest tylko od "pisania o Barcelonie" - na szczęście sa to pojedyncze przypadki.

konto usunięte

10

@TheGoldenEleven Lubię @cycejakdonice @penisek @cipka @pytong to są takie moje ziomki.

konto usunięte

2

@TheGoldenEleven Już niedługo wraca! :-)

konto usunięte

0

@TheGoldenEleven Ja kogoś nie lubię ale aktualnie ma bana.Także nie będę pisał kto.

2

@MichVeB Pewnie chodzi o użytkownika, który pewną grupę społeczną określił ,,dziadami", a także popisuje się swoją dobrocią ;)

konto usunięte

3

@NeroTFP Ja Cię lubię, Panie Cavani.
@TheGoldenEleven Złotą jedenastkę też lubię. :D

2

@NeroTFP Czekam z niecierpliwością :)

4

@Hiacynk I przyszedł użytkownik, którego nie lubią chyba tylko zagorzali antyfani ,,Miodowych Lat" ;)

konto usunięte

2

@TheGoldenEleven I Zenek Kluczny nie lubi @Hiacynk :D

2

@NeroTFP Zenek Kluczny za to lubi wątróbkę na surowo ;)

konto usunięte

0

@TheGoldenEleven nikogo z tutejszych użytkowników nie znam(chyba) wiec sympatii jak i kos brak:)

0

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?