La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1509 Culés

konto usunięte

3

Wiem, że to trudne, ale zastanawiam się, czy jest coś co/za co obecnie lubicie TVP?

U mnie:
1. Jeden z dziesięciu
2. Transmisje sportowe
3. Ojciec Mateusz

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@NeroTFP Jeszcze Familiada i w sumie Koło Fortuny :)

konto usunięte

2

@NeroTFP Jacka Laskowskiego lubie to dobry komentator

3

@NeroTFP Skoki narciarskie, gdy komentował Szaranowicz... już bardzo długo nie lubię TVP ^^

1

@NeroTFP 1. Ojciec Mateusz 2. Pan Laskowski i transmisje meczów piłki kopanej 3. Skoki narciarskie, chociaż Babiarz irytuje niesamowicie :D

1

@NeroTFP 1. O mnie się nie martw
2. Ranczo
3. Skoki (w sezonie oczywiście)
4. Pytanie na śniadanie
No i jeszcze Stulecie Winnych

1

@NeroTFP mozna lubic tvp, jak kazda inna telewizje. Jesli sie nie patrzy na to polityczne szambo.

0

@NeroTFP Za wiarygodne informacje w "Wiadomościach" i mówienie prawdy bez strachu. A w obecnych czasach to coś wielkiego...
.
;-)

konto usunięte

1

@NeroTFP Co jak co, ale pod względem realizacji ich transmisje sportowe stoją na najwyższym poziomie, zwłaszcza jeśli chodzi o piłkę reprezentacyjną i skoki narciarskie.

Oprócz 1z10 swego czasu całkiem przyjemne były również te testy wiedzy o Polsce, niestety potem zaczęli iść w ilość a nie jakość. Co do reszty to się nie wypowiem bo oglądam telewizję stosunkowo rzadko, a jeśli już to tylko te rzeczy które mnie w danym momencie interesują.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?