La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1440 Culés

7

Podobno Rashica w przypadku spadku Werderu do drugiej ligi i będzie miał klauzulę odstępnego 15 mln. Może warto było by go sprowadzić bo 15 mln za takiego piłkarza to prawie nic a jak odpali to bysmy zrobili złoty interes, nawet gdyby nie odpalił to i tak byśmy go dali radę ogolić nawet z zyskiem lub za podobną cenę na spokojnie.

1

@Coutinho007 napisz Bartomeu na pv

1

@jeyx77x On woli kupować Mediapunty za ponad 100 mln na skrzydła :/

konto usunięte

0

@Coutinho007 Tylko czy mając możliwość gry w podstawowym składzie Lipska, wolałby grzać miejsca na trybunach w Barcelonie. Dla jego kariery powinien trzymać się jak najdalej od Barcy.

0

@Khajio Akurat skrzydłowego potrzebujemy a większość ma dość eksperymentów na skrzydle z "Griezmannami i Coutinhami" Jeszcze nie daj Boże kupią sobie tego Lautaro za te ponad 100 mln i będą go wciskać na siłę na LS...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?