La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 842 Culés

1

To porozmawiajmy o sprawach przyjemnych i tych, ktore dały nam w kość. Kiedy i z jakiego powodu płakaliście ostatnio ze szczęścia, ale tez z zalu i zwyczajnej bezsilności?

Nikogo nie zmuszam do otwierania się, zainteresowanych zapraszam do dyskusji w komentarzach :)

3

@AmigoBlancos może nie do końca odpowiem na pytanie, ale film "Życie jest piękne" jest jedynym który najpierw rozbawił mnie do łez, a pod koniec mocno wzruszył.

1

@AmigoBlancos ze szczęścia płaczę często jak oglądam skróty meczów... a ze smutku to akurat wczoraj, z powodu kwestii rodzinnych.

1

@AmigoBlancos no z żalu to wiadomo na cmentarzu za dziadkami(to jest w sumie połączone z bezsilnością) Zbyt świeża sprawa żeby nie płakać. Z radości to nie wiem ale chyba tylko raz w szpitalu, tak po prostu długo leżałem i mnie naszła refleksja że takie trudności taka choroba tyle trudności i konieczność porzucenia wymarzonego życia we Wrocławiu a mimo wszystko narzeczona jest u mnie codziennie i zrobi wszystko co będzie koniecznie żebym był bezpieczny. Oczywiście jest to irracjonalne bo nigdy nie dała mi powodu żeby myśleć inaczej no ale tak było.

1

@AmigoBlancos
Ze szczescia jak mi sie dzieci rodzily. Z żalu to za małolata, zabij mnie, ale nie pamietam dokladnie kiedy i przez co.

1

@AmigoBlancos przez ostatnie dwa lata to łezka pociekła chyba tylko kiedy zmarł mój wujek i kiedy rozstałem się z dziewczyną, chociaz co do drugiego to dzisiaj myślę sobie ze byłem chyba głupi że tak się tym przejmowałem,ale pewnie każdy przechodzi to w ten sposób. Ze szczęścia nie płakałem chyba nigdy.

2

@ToWinaSedziego @Bykunn @nawy12 @busquets5 @MichalZZZ
To i ja się musze podzielić. Ostatnio ze smutku? Ciezko powiedzieć, płacze w kazdy dzien matki. Takie skojarzenie, ktore pierwsze przychodzi mi do glowy, bo ten dzień sie zbliża. Zaś ze szczęścia ostatnio w urodziny narzeczonej, gdy dalem jej prezent pieska. Jej oczy byly dla mnie bezcenne i sam sie rozsypałem w tym pozytywnym sensie :)

4

@AmigoBlancos Ze szczęścia ostatnio to Barca - PSG 6:1, z żalu Liverpool - Barca 4:0

0

@AmigoBlancos że szczęścia chyba nigdy, chyba że liczy się ze śmiechu to z rok temu jakoś, ze smutku dzisiaj

0

@ToWinaSedziego absolutnie genialny film pod każdym względem.

Jeśli jeszcze nie widziałeś, to polecam obejrzeć wystąpienia Roberto Benigniego po otrzymaniu, odpowiednio Oscara za najlepszy film, a później dla najlepszego aktora. Piękny widok!

0

@AmigoBlancos filmik o nauczycielu i uczniu, małym chlopcu. Spóźniał się codziennie do szkoły i w klasie dostawał 3 dni z rzędu linijką po rączce. 4 dnia nauczyciel jadący do szkoły na rowerze zobaczył chłopczyka pchającego wózek inwalidzki ze swoim starszym bratem. Młody codziennie odprowadzał brata niestety warzywo do jakieś placówki. Nauczyciel pojechał. Chłopiec wszedł do klasy. Wyciągnął rączkę czekając na uderzenie. Profesor ppłożył linijkę na jego ręce i mocno przytulił ze łzami w oczach.
Mi również stanęły.

« Powrót do wszystkich komentarzy