- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1547 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
7
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1547 Culés
1
Ale ludzie przeżywają tą Trójkę, normalny człowiek to słucha RMF, Zet albo Eski, no chyba że jakieś lokalne typu Radio Kraków. A tu od kilku dni tylko Trójka, Trójka, Trójka. Rzygać się już chce od tego tematu
11
@kamilos1214 poważnie? czy to taki trolling...?
6
@kamilos1214 "RMF, Zet albo Eski"
Powinno tutaj być napisane: reklam i konkursów, czasami przerywanych piosenką xD
5
@kamilos1214 Przecież tu nie chodzi o samo radio, tylko o coraz większą "komunę" w Polsce :)
0
@escarabajo no dobra może trochę się zagalopowałem, niech każdy sobie słucha stacji na jaką ma ochotę, ale to przez to że już zmęczony jestem tematem Trójki
1
@sebasek99 najbardziej słuchalne radia w Polsce, znaczy ludzie wolą jak napisałeś reklamy, konkursy przerywane piosenka od dajmy na to wymienionej Trójki
1
@norbi77 zgadza się, ale jak pokazują wyniki wyborów w ostatnich latach Polacy chcą znowu "komuny". PiS porządzi jeszcze przynajmniej 3 lata, jeszcze nie z jedną instytucja zrobią co chcą jak z Trójką
3
@kamilos1214 Czyli to nie był trolling... to tak Kamil, zdecydowanie się zagalopowałeś.
0
@kamilos1214 Albo po prostu puszczają pierwszą z brzegu stacje w samochodzie i tyle.
0
@sebasek99 czyli Trójki nie można słuchać w samochodzie natomiast RMF czy inne Zetki już tak? No ciekawa narracja nie powiem xD
0
@kamilos1214 Gdzie tak mówię? Powątpiewam tylko w świadomość wyboru takich stacji, bo większość traktuje je jako "byle coś leciało w tle", a nie że koniecznie im pasuje taka ich forma z wiecznymi konkursami oraz mnóstwem reklam.
0
@sebasek99 tylko że doskonale "tym coś co leci w tle" mogła by być Trójka, a nie tylko eremefy czy zetki. Ale jednak ludzie wybierają te drugie stacje
0
@kamilos1214 Bo mają bardziej rozbudowaną sieć? Może tylko radio Maryja złapie w większej ilości miejsc.
0
@sebasek99 pewnie tak jest, eremefy i zetki mogą mieć bardziej rozbudowana sieć, jednak Trójka to nie jakieś radio lokalne i naprawdę jeśli człowiek chciałby słuchać tej stacji w aucie mógłby spokojnie to robić, nawet mimo tego że jest mniej rozbudowana siecią od RMF czy zet