La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 268 Culés

17

że co kurła ? xD

7

@IronSanHybrid Faul nie był ostry jak na Ramosa, ale odcięło mu prąd gdy zawodnik City wychodził sam na sam :P

34

@IronSanHybrid
Trzeba nie mieć podstawowej wiedzy piłkarskiej by takie rzeczy gadać. Wychodził na czystą pozycję. To wystarczający powód. No ale to jest Kołodziejczyk, który kiedyś na antenie TVP obrażał Messiego. Szkoda gadać.

15

@IronSanHybrid Za samo bycie Ramosem powinien czerwo łapać co mecz ;]

0

@IronSanHybrid typowy taktyczny faul zrobił Ramos w sumie, trochę mogę się z tym zgodzić bo akurat to nie było brutalne, przerwał akcje i tyle, ale Ramos w kolorze czerwonym zawsze jest miły, no i sytuacja sam na sam więc miał argumenty:)

3

@IronSanHybrid Jesus wychodził ja czysto, a ten go wyprowadził z równowagi. Nie czaję co miał niby dostać. Może żółtą kartkę ? Gdyby to były to okolice 30 m to tak, ale nie przed samym polem karnym. Jak najbardziej zasłużona czerwona kartka.

2

@macio_944 Ale Jesus tez polecial jak dziewczynka lekko tracony.

5

@Chwytliwy to chyba średnio to widziałeś. Jesus wychodził na czystą w pole karne. Czerwona jak najbardziej zasłużona.

2

@IronSanHybrid Czerwonej mógł nie dostać tylko w przypadku gdyby to się działo 15 metrów wcześniej albo metr później... Wtedy byłaby żółta

0

@Kurkmen napisałem na końcu zdania że miał argumenty po to aby dać czerwoną.

3

@kerouac
To że poleciał to inna sprawa. Wykorzystał sytuacje, a to że bezczelnie - trudno, taka jest piłka. Kontakt był, faul był gdy wychodził na czystą pozycje - czerwona zasłużona.

1

@macio_944 to prawda, ale nie przepadam za takim makiavelizmem.

1

@kerouac
Spoko, ja też nie :)
Ale czerwo po prostu prawidłowe.

1

@IronSanHybrid i on jest redaktorem naczelnym WP sportowe fakty... Żenada panie redaktorze, żenada...

0

@macio_944 W jaki sposób obrażał Leo?

1

@Witekk10
Mówił coś o Jego podatkach i po prostu wyśmiewał Jego konktrakt, czy coś w tym stylu. Pamiętam że o tym było głośno. Było to podczas transmisji Pucharu Króla na TVP, komentował wraz z Iwańskim. Jak będę mieć czas, to poszukam, może gdzieś jest, kiedyś było na jutubie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?