La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 671 Culés

42

Quique Setién przekazał Carlesowi Perezowi, że nie widzi go w swoich planach w pierwszej drużyny. Pod koniec sezonu Perez będzie szukać nowy klub. [Alfredo Martinez]

Jeśli to prawda to szkoda. Z wszystkich piłkarzy rezerw to on wyglądał najlepiej.

110

@BarcaInfo jak dla mnie to nic wielkiego on nie prezentuje. Tyle, że wychowanek.

14

@Quanah_Parker Zgadzam się w 100 % ;)

16

@Quanah_Parker Nic wielkiego nie prezentuje to co powiedzieć o Fatim.

12

@Quanah_Parker A na dodatek jego słabsza noga służy mu tylko do wsiadania do tramwaju.

11

@Quanah_Parker A liczyłeś na to, że będzie w każdym meczu, którym grał strzelał hat-tricka? Od początku sezonu gdy grał to wygadał solidnie i prezentował się najlepiej jeśli chodzi o piłkarzy rezerw.

15

@HansLanda Fati przynajmniej cały czas się stara i walczy od pierwszej do ostatniej minuty jak chociażby w meczu z Ibizą, gdzie Perez wszedł na boisko i od pierwszej minuty zniknął ;)

3

@HansLanda Fati miał wejście smoka, jest poza tym młodszy.

0

@BarcaInfo Niestety nie ;)

0

@Quanah_Parker pewnie kupia kogos pokroju malcoma. To samo tyle ze nie wychowanek.

21

@BarcaInfo nie, nie liczyłem. Czy ja coś takiego napisałem? Na tej stronie czyta ktoś ze zrozumieniem? Czy ja napisałem, że ma w każdym meczu strzelać hat-tricka albo gola?

Czytaj ze zrozumieniem, bo widzę, że od kopiowania wszystkiego, chyba zatraciłeś tą umiejętność. Bez spiny, napisałem tylko swoje zdanie, a ty podajesz dziwne argumenty.

2

@BarcaInfo słuszna decyzja. Nie ma nic co powinien mieć klasowy skrzydłowy. Fajna fryzura i image to wszystko. Ani szybki, ani z wyobraźnią tylko lewa noga, szkoda

1

@HansLanda Fati to ma odejście i te wizję, on jak fizycznie dojdzie za trzy lata to nie będzie przewracamy. Mbappe też każdego nie mógł wyprzedzić na początku

0

@BarcaInfo 2 pytania: rzetelny ten chlop, a drugie: gdzie on to niby napisal?

8

@Quanah_Parker Napisałeś, że nic wielkiego nie prezentuje, więc patrząc na to jak grał: co więcej mógł pokazać? Swoje szansę wykorzystał, najlepiej ze wszystkich młodych. To, że nie ma na niego takiego dużego hype'u jak na Fatiego, nie oznacza, że jest słabszy, bo nie jest.

4

@BigShaq

2

@BarcaInfo Jest słabszy co pokazał chociażby w ostatnim meczu, w którym nie zagrał kompletnie nic. Fati może też nie zachwycił, ale cały czas się starał i mimo wszystko miał parę udanych akcji w porównaniu do Pereza.

1

@BarcaInfo no i fajnie. Ty masz swoje argumenty, a ja swoje i tyle. Life Goes On. Tylko nie wkładaj mi w usta słów o hat-tricku, bo nic takiego nie pisałem. Tyle, gdybym miał mikrofon w ręce to bym go upuścił. Zamykam

1

@BarcaInfo jeśli do gry wróci Dembele i ma przyjść Neymar i Lutaro a nie wiadomo co z kasą na Neymara to trzeba obniżyć cenę za Coutinho i sprzedać też Pereza.Jest jeszcze Griezman i Fati. To co słabe w tym wszystkich że z młodych w ataku zostałby Fati Dembele ewentualnie Martinez .Ze starszych to Suarez Messi Griezman i Neymar.

0

@BarcaInfo Moim zdaniem to będzie z niego raczej rzemieślnik, oby najlepszy, czego mu szczerze życzę, gwiazdą chyba, obym się mylił, nie będzie.

2

@BarcaInfo Szkoda mi cholernie tego chłopaka bo jak Ansu był efektowny tak Peraz wydawał mi się bardziej efektywny. Dziwna decyzja trenera bo właśnie zamknął mu że tak powiem "flow" - jednocześnie otworzył się na opcje że wróci Dembele i wypadnie na następne 3 miesiące co jest baaardzo prawdopodobne bo wlicza się już niestety w schemat - i co wtedy ??????

0

@BarcaInfo Pełna zgoda, lecz miałby u nas bardzo duży problem z szansami na grę w pierwszym składzie. Przed nim w hierarchii jest aż trzech lewonożnych piłkarzy: Messi, Griezmann i Dembele. Najlepsze byłoby roczne wypożyczenie.

« Powrót do wszystkich komentarzy