- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1223 Culés
Gorące dyskusje
Sysia11
10
Piszesz, że bez Messiego Argentyna będzie jak Paragwaj? Chyba zapomniałeś, z kim porównujesz.... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Karol145
5
Może mi ktoś wyjaśnić skad wziął się fenomen diety keto? Przecież jedzenie samych potraw... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Karol145
3
Cytat z Inn Poland :"Wiktoria Brzoska, córka Rafała Brzoski, nie chce, by jej biznes definiowało... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1223 Culés
0
Co sądzicie na teamt tego Odegaarda? Faktycznie taki kozak bo nie oglądam jego meczy.
0
@Szakalaka12369 W sumie ja tez nie oglądałem żadnego meczu z nim, oprócz tego z Nami, ale wiele ekspertów wypowiada się w superlatywach, więc coś jest na rzeczy na pewno.
0
@Szakalaka12369 Jest kozakiem w RSSS, ale czy to jego sufit, czy też ma potencjał na największek kluby - tego jeszcze nie wiemy. Jeszcze, bo na pewno wróci do Realu i wtedy zobaczymy
0
@Szakalaka12369 no jest to kozak obecnie jeden z najlepszych pilkarzy laliga. @Kapitan hawk pewnie potwierdzi bo kazdy mecz sociedad oglada :v
0
@Szakalaka12369 robi robotę, robi różnice.
0
@Szakalaka12369 widziałem jego 3-4 mecze i robi wrażenie. W RSS mega się wyróżnia
0
@Szakalaka12369 Przypomina mi troche De Bruyne, oczywiscie Belg to dalej top i poziom wyzej ale charakterystyka calkiem podoba, jak sie tak bedzie dalej rozwijac to moze byc kozak.