La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1444 Culés

konto usunięte

0

A jaki jest wasz wybór dotyczący pomocnika w Barcy?:

https://strawpoll.com/de8y7hgd

konto usunięte

0

@Chwytliwy Dodi Lukebakio. (Co z tego że to napastnik)

0

@Chwytliwy Paul Pogba xDDDDDDDDD

konto usunięte

0

@xVENUMx To tylko ankieta :)

0

@Chwytliwy Puig powinien dostać prawdziwą szansę.

konto usunięte

2

@Chwytliwy Ricard Puig?
myślałem że on ma na imię Riqui.

0

@MesQueUnClub_87 moim zdaniem pierwszy do pierwszej drużyny wejdzie Pedri.

konto usunięte

0

@Skaramuczi biedny Puig :D

konto usunięte

0

@Skaramuczi Też uważam że bliżej dla Pedriego do 1 składu niz dla Puiga odziwo.

konto usunięte

0

@Chwytliwy Co ty masz tak z Brandtem? :D
Są lepsi od niego w BL.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub96 Jesteś jego fanem na pozycji skrzydłowego czy bardziej jako napastnika?

0

@Chwytliwy @Skaramuczi trochę czytałem o Pedrim, ale nie widziałem żadnego meczu. Do jakiego pomocnika jest mu najbliżej stylem gry, żebym mógł se to jakoś zobrazować :P

konto usunięte

0

@Khajio Świetny piłkarz to i go uwzględniam w ankiecie.

Zapomniałem o Haricie w sumie .

konto usunięte

2

@Striker Szybki, świetny w grze na jeden kontakt, a najbliżej to hmm, do takiego Iniesty, czyli jest tam gdzie można zrobić odpowiedni przechwyt, ma niezły ciąg na bramkę , coś jak Iniesta, dużo drybluje i dobrze gra 1 na 1 , a jeśli chodzi o pozycję to albo lewy pomocnik albo ofensywny.

konto usunięte

0

@Chwytliwy Ale że kupić teraz zimą czy ogólnie latem?

konto usunięte

0

@VenoM ogólnie latem, w zimę raczej się na to nie zanosi.

0

@MesQueUnClub96 O ile się nie mylę, to Riqui to jego zdrobnienie od Ricarda, które mu się przyjęło.

konto usunięte

0

@Khajio dla mnie bardziej to jest jednak skrzydłowy niż taki typowy napastnik, chociaż w Fortunie potrafił radzić sobie na napadzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?