La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 347 Culés

58

Kiedyś już to chyba napisałem, ale uwielbiam gdy po każdym meczu Ronaldo kibice Messiego czują się zobowiązani do uświadomienia innym kibicom Messiego, że to Messi jest lepszym piłkarzem. Niczym takie pieski, regularnie siusiające pod płotem żeby oznaczyć swoje podwórko, na które i tak nikt inny nie wchodzi.

10

@Misanthrope Na szczęście niczym się od nich nie różnisz. A na to podwórko wchodzi bardzo dużo innych piesków białej rasy. Okłamuj się dalej.

13

@Kapitan hawk Messi>Ronaldo
Real Sociedad>Real Madryt

6

@Kapitan hawk fakt stwierdził.

18

@Misanthrope Różnica między Messim i Ronaldo jest taka, że o Messim wszyscy w koło mówiłą, że jest najlepszy, a o Ronaldo mówi on sam, jego rodzina i aktualni koledzy z drużyny ;)

1

@Rewolucja123 Taka prawda :D
@Chwytliwy ja też.

2

@ksobi Ale wyjdź stąd ksobi, nie psuj nam zabawy, proszę cię.

1

@kerouac Ok Sorry Batory :D

0

@Kapitan hawk w czym niby?

2

@Chwytliwy Nie niby. Fakt nie może być niby.
@nammah ja też powiedziałem prawdę.

0

@Kapitan hawk powiedzial prawde xD co tu wiecej dyskutowac po prostu w troche kontrowersyjny/ofensywny sposob

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

0

@Kapitan hawk no w czym niby?

0

@Rewolucja123 Rewolucjo, jestes moim najulubieńszym użytkownikiem tutaj

1

@kerouac dzieki. Czemu?

1

@Chwytliwy Powtarzasz się. Fakt nie może być niby. Podobnie jak prawda.

0

@Kapitan hawk no w czym?

3

@Kapitan hawk Bitka za garazami, kurs na @Kapitan hawk 1.01, a na @Chwytliwy 8.39.

6

@Misanthrope skoro uwielbiasz to musisz często wchodzić pod ten obsikany płot i "wąchać" :D

5

@Rewolucja123 Tak bez powodu. Lubię czytać twoje posty.

2

@kerouac dziekuje. I vice versa.

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Chwytliwy a no w tym, że nie różni się od ludzi piszących o Messim. Bo jedni uwielbiają pisać o Messim i porównywać go do Portugalczyka. A on uwielbia jak inni piszą te porównania.
Po drugie - prawdą jest, że wchodzą tu także kibice innych klubów, głównie Realu, którzy dają o sobie znać w postaci swoich komentarzy czy poleceń. Co widać głównie wtedy dzisiaj np. Zatem używając przenośni "na to podwórko wchodzą także inne pieski".

3

@Kapitan hawk A tam, głupoty piszesz :P Oni po prostu są obiektywni i potrafią doceniać rywali.
A, no i nie umniejszają.

1

@Nano22 Niestety, ale sa ludzie madrzy i glupi, a my do tych 2 chyba sie zaliczamy. :/

1

@Rewolucja123 Nie no, zwykła filozoficzna pogawędka na temat przemijania ;)

1

@Kapitan hawk Mozliwe, ale moze jednak bitka?

1

@Rewolucja123 Nie podpuszczaj ;)

1

@Kapitan hawk dawaj. Juz kursy ustalone.

1

@Kapitan hawk I tak ma rację, bo tutaj zawsze tak jest mimo że w czymś Cristiano jest lepszy, czyli przy strzelaniu goli dla reprezentacji, zresztą, on napisał to raz, niektórzy piszą notorycznie komentarze deprecjonujące Ronaldo, i to jest ogromny fakt.

0

@Nano22 Jeszcze ciebie tutaj brakowało.

0

@Chwytliwy przeczytaj jeszcze raz mój komentarz. Tym razem ze zrozumieniem :D

1

@Kapitan hawk no wiem o co chodzi, ale fakt jest taki że nie robi tego notorycznie, a inni już tak.

1

@Rewolucja123 to prawda, zaliczasz się do tej drugiej kategorii, zawsze mi to udowadniasz.

15

@Kapitan hawk Dobrze, mój drogi panie "faktyczny," zmarnuję te 5 minut. Zacznijmy od tego, że stwierdzenie "Niczym się od nich nie różnisz" nie ma nic wspólnego z faktem z prostego powodu - ja nie postępuję w ten sam sposób, ani nie czuję potrzeby szukania poklasku w celu podbudowania własnego ego. To, że uważam takie zachowanie za zabawne nie jest w żadnym stopniu równoważne z przejawianiem samego zachowania. Pomijając już nawet częstotliwość poruszania tego tematu, o której wspomniał @Chwytliwy

Owszem, to prawda, że wchodzą tu inne pieski, ale jest to bez znaczenia w kontekście mojego porównania, bo nie dotyczy ono całości forum tylko dyskusji o rywalizacji Messi vs Ronaldo. Przebywam tu wystarczająco często żeby widzieć kto zaczyna te dyskusje i kto w nich uczestniczy, i zabawna sprawa - w zdecydowanej większości przypadków to nasze własne pieski szczekają między sobą. Posty typu "Ronaldo miażdży Messiego" pisane przez użytkowników z nowymi kontami są tutaj usuwane przez moderację, całkowicie słusznie, bo służą wyłącznie do rozpętania gównoburzy. Ci kibice Realu, którzy ostali się na naszej stronie przez dłuższy okres czasu są zwykle na tyle ogarnięci, że nie rozpoczynają bezsensownych porównań, więc pozostają nasi lokalni "szeryfowie," którym dzielnie i niestrudzenie przewodzisz w tej zaszczytnej krucjacie o dobre imię Messiego.

A co do różnic, to istnieje między nami jedna duża. Ja wiem, że Messi jest lepszym graczem niż Ronaldo. Tyle. Ty chwytasz się każdej okazji żeby zgnoić Ronaldo pod każdym możliwym względem, (przypomnę, na forum kibiców Messiego) ukrywając to pod płaszczykiem wesołości i uśmieszków, a kiedy ktoś napisze, że przesadzasz, zaczynasz swoją śpiewkę z "obiektywnymi fanami." Dojrzałością swojego zachowania nie różnisz się od tych śmiesznych trolli i podszywek na które tak uwielbiasz polować przy aplauzie swoich fanów z forum. Po prostu jesteś na tyle inteligenty, że potrafisz to nieco lepiej maskować.

4

@Misanthrope i kolejny do kolekcji, który pisze o mnie :) Dzisiaj już trzeci. Ach te komoleksy na moim punkcie :D
Moralność Kalego i hipokryzja pełną gębą.
Cóż za filozoficzny wywód. Mam nadzieję, że trochę ulżyło. Jesteś taki sam. A może jestem tylko lustrem twojej osoby?
Hmm...
Ps. To z tym maskowaniem się i uśmieszkami :D najlepsze! :D Jeszcze real z małej litery i mamy komplet.

11

@Kapitan hawk To Ty jako pierwszy odpisałeś na mój komentarz, zarzucając mi hipokryzję, więc udzieliłem Ci odpowiedzi. Naprawdę, skończ już się ośmieszać i przekładać własne problemy z samooceną na innych ludzi. A jeśli następnym razem będziesz chciał pośmieszkować z kogoś powyżej poziomu dziecka szukającego gównoburzy, po prostu ugryź się w język, bo jak ewidentnie widać, nie służy to Twojej psychice.

2

@Misanthrope Tylko tyle? Hahaha, zawiodłeś mnie :(
Smutne a zarazem niepokąjące jest to, jak bardzo przejmujesz się moją psychiką. Typowe dla domorosłych moralistów. Oceniasz innych. Ja oceniłem ciebie. W czym problem?

0

@Chwytliwy za to ty sie nie zaliczasz. Ahhh, wywyzszanie sie.

1

@Rewolucja123 a jakież wywyzszanie się, ja fakt stwierdzam.

0

@Chwytliwy zeby to fakt jeszcze byl. Poki co, to ty glupoty piszesz.

2

@Misanthrope Obawiam się, że co nie napiszesz to będzie oznaczać wg Kapitana hipokryzje, kompleksy, atak w jego stronę i tak dalej... Tu nie ma co pisać, tu trzeba dzwonić.

Komentarz usunięty

0

@Misanthrope To piszą dzieciaki. Wiadomo, że Messi jest lepszy. Jednakowoż trzeba przy tym mieć jak największy szacunek również do Ronaldo, bo swego czasu naprawdę rywalizował z Messim jak równy z równym. Co tydzień oglądało się kolejki by zobaczyć, kto kogo wyprzedził itp. Kto co pokazał. A kto inny dotrzymał im obu kroku? Nikt.

https://www.youtube.com/watch?v=rq3BQAy4B5Q&list=PLVGnPvuks3swBj48Pg4MKM47XiephNFT1&index=58&t=258s

0

@Misanthrope wejdź na stronę białych to zobaczysz, co tam się dzieje. :) Bo zaginasz fakty.

0

@Salwik92 W żadnym z moich postów nie ma odniesienia do strony Realu, więc nie wiem jakie znaczenie w kontekście mojej wypowiedzi ma to, co się tam dzieje. To zabawne, że najwięcej do powiedzenia o faktach mają ludzie, którzy nie rozumieją nawet definicji tego słowa.

0

@Misanthrope Zabawne to jest akurat to, jak bardzo elokwentnego udajesz i wmawiasz mi, że czegoś nie rozumiem.

0

@Salwik92 Jeśli będziesz miał kiedyś coś merytorycznego do powiedzenia, daj znać. A póki co, nie zawracaj mi głowy swoim laniem wody i nieudolnymi zaczepkami.

0

@Misanthrope Baw się dalej. Nie ja zacząłem zaczepkę, także nie dopowiadaj sobie.

« Powrót do wszystkich komentarzy