La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1407 Culés

3

Jak ten Pep może grać tak ofensywnym środkiem pola?!

13

@Gaucho różnica jest taka że tam piłkarze biegają a u nas większość akcji wydaje się być rozgrywana na stojąco

0

@GauchoGra w taki sposób, że jest jego drużyna ma 3pkt straty do lidera.

2

@hayek chyba 4pkt straty i mecz rozegrany więcej jak już coś

3

głupi ja 25-22= 4 :D

2

@hayek i co z tego że teraz ma stratę? Po 38 kolejkach będzie na plusie.

2

@Gaucho I jeszcze do tego nie tracić bramek :D

1

@Coutinho007 i do tego wchodzi taki Foden i Angelino :)

1

@Messibestplayerintheworld poniekąd jednym z najważniejszych zadań trenera to motywowanie zawodników

1

@Gaucho u nich każdy piłkarz zapiernicza, u nas tylko 9

1

@ZielonySzparag U nich jest zasada "6 sekund" u nas 2 minuty biegają jak dzieci we mgle na swojej połowie i bronią Częstochowy. Z czego 4 biega reszta stoi

0

@ZielonySzparag i co ten biedny Valverde ma począć ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?