La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1025 Culés

48

"W trakcie odpowiadania na pytania internautów Janusz Korwin-Mikke postanowił publicznie podzielić się swoją oceną wyborców partii rządzącej. - Przeciętny wyborca PiS człowiekiem inteligentnym nie jest, na co dowodem jest to, że głosował na PiS - powiedział jeden z liderów Konfederacji."

Korwin zaczyna swoje szoł.

81

@macio_944 akurat ma tutaj rację.

0

@Chwytliwy
Zaraz możesz zostać zbombardowany :D

28

@macio_944 wywalone mam, ja znam wielu mądrych osób, i żadna z nich nie głosuje na PiS, myślę że nawet statystycznie by się to potwierdziło.

29

@Chwytliwy Cicho bo zarzucą ci ostracyzm i obrażanie biednych wyborców PiS. Nie znasz ich motywacji, nie wiesz dlaczego głosują na te opcję. Nie oceniaj.

35

@macio_944 Pełna zgoda, równie wysoko oceniam wyborców KO, a więc drugą stronę salonu.

17

@macio_944 nie chce mowic ze szkola jest wyznacznikiem inteligencji ale jednak te statystyki glosowania osob niewyksztalconych cos mowia.

4

@macio_944 To trochę prawda niestety, ale jeszcze większymi debilami są głosujący na KO i PZPR vol. 2.

1

@ForcaMilosz Szkoła nie ma nic wspólnego z wyznacznikiem inteligencji, największe mózgi świata często porzucały szkołę/studia. 95% informacji, które tam nabywamy nie są do niczego potrzebne, produkuje się tam tylko produkt=dobrego i posłusznego pracownika, nie uczy się prawdziwego życia, jak być przedsiębiorcą, bogacenia się czy jak sobie radzić w dorosłym życiu. W dodatku wykładowcy są często marksistowscy, wiem, bo sam ukończyłem Uniwersytet Gdański i początkowo byłem zafascynowany tą uczelnią, dopiero po paru latach, pojąłem jak łatwo byłem manipulowany.

4

@ForcaMilosz 40% bezrobotnych i z niskim wykształceniem, które są wyśmiewane a głosowały na ko czy lewice. Czemu Schetyna i Biedroń nie powiedzieli przed wyborami, żeby tacy wyborcy na nich nie głosowali bo oni takich nie chcą i wyśmiewają? Gdyby mieli tam większość śpiewka była by odwrotna.

3

@ForcaMilosz no, a wykształceni głosują na KO. Żaden wyznacznik

0

@macio_944 tak jak wyborcy ko, lewicy, pslu i konfederacji.

1

@rDinho oczywiscie, zgadzam sie ale powiedzmy sobie szczerze. Ilu jest wielkich mozgow ktorzy rzucaja szkole a ile osob ktorym sie po prostu nie chce i maja wszystko gdzies. Ja osobiscie wybitnie inteligentnej osoby ktora rzucila szkole nie mialem przyjemnosci poznac a takich co im sie nie chce chodzic do szkoly bo maja ciekawsze zainteresowania takie jak siedzenie u rodzicow na lokatornym do 40 i nie pojscie do pracy calkiem sporo.

0

@Tomo_95 ktos to wysmiewa? Mi nie chodzilo o to zeby umniejszyc w jakis sposob pisowi. Ludzie z podstawowym wyksztalceniem to czesto ludzie wykonujacy prosta prace nie zarabiajac przy tym zbyt wiele (oczywiscie nie zawsze) wiec taki socjal przy jednoczesnym podwyzszaniu podatkow im sie podoba bo wielu spraw nie dostrzegaja albo nawet nie tyle nie dostrzegaja co po prostu wola dostac te kase nie zwazajac na wszystko inne. Dlatego tak jak mowie, mnie absolutnie to nie dziwi.

0

@Chwytliwy Akurat nie ma. Były niedługo przed wyborami badania motywacji elektoratów i akurat propisowcy wypadli tam całkiem dobrze.

2

@Persyfl To wielka szkoda.

0

@Chwytliwy Szkoda, ze opozycja nie ma żadnej propozycji dla tej dużej grupy ludzi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?