O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1506
  • Liczba komentarzy 125
  • Polecenia 290

Komentarze

5

@Greenalley Roni strzelił prosto w środek i z dużo bliższej odległości, poza tym bramka Rivaldo, zapadła w pamięci cules szczególnie, dla wielu były to początki kibicowania Barcy i są taką esencją magicznego wówczas Rivaldo. Została też strzelona w bardzo ważnym momencie i w bardzo ważnym meczu.

1

Co sądzę? Proszę nie publikować tych fake newsów.

0

@bartekvisca Smog może zabić prędzej, z samym bieganiem też nie warto szarżować, koronawirusem mniej się martw, on jest mało groźny dla młodych zdrowych organizmów (no chyba że masz jakieś dodatkowe choroby przewlekłe albo Twój układ odpornościowy kuleje).

0

A czy zaleciła też obniżenie pensji piłkarzom ? Taki to ma dobrze, jak kontuzja to zarabia, jak gra (albo i nie) beznadziejnie to zarabia tyle samo. Jeżeli gra dobrze to oczywiście domaga się podwyżki :D

0

@sokot Liverpool jest ledwo co w stanie wygrać jeden tytuł co roku, a Barca wygrywała sekstet i od dawna nie odpadała w 1/8. Wejście do 1/4 jest z resztą wpisane do planu finansowego w danym roku budżetowym. Nie sądzę by w Liverpoolu tak było. Porównywanie tych dwóch ekip jest nie na miejscu.

Zobacz wszystkie

41

@MESSIah16 Ten Modric to chyba największa pomyłka w historii ZP.

26

@Bykunn Dzisiejsza wieś jest często mądrzejsza id słoików udających wielomiasteczkowych, więc nie róbcie już z nich takich debili.

19

Jak to ? Przecież to w Polsce nie ma demokracji, a na zachodzie tak super.

18

Po raz kolejny żelazny elektorat PO i komunistów z lewicy nie zawiódł. W sumie dziwi tak słabe poparcie wolnościowców :D


12

@macio_944 Wykorzystywanie chorych na raka do propagandy uważasz za OK? A co w takim razie z umorzeniem długu Gazpromowi przez 1,2 mld (w czasach gdy wartość złotego była większa) i mega przekręt z kontraktem na gaz, który zawarł Pawlak i Tusk z Rosjanami? Tak ślepo wierzysz twórcom tego bilboardu?