La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1175 Culés

3

"W opublikowanym właśnie programie rządząca partia zapowiada stawianie na innowacje i pomoc dla przedsiębiorców z sektora IT. Ma powstać nawet Centrum Gier Wideo, które będzie dbało o wizerunek twórców z Polski. Co na to sami twórcy?
- Ale po co? Przecież mamy dobry wizerunek - odpowiadają.
- To pomysł polityczny, a my takich unikamy. Pewnie będzie się toczyć u nas jakaś wewnętrzna dyskusja na ten temat, ale raczej się nie zaangażujemy - słyszymy w dużej polskiej firmie, która zajmuje się produkcją gier. Słyszymy też, że z uzyskaniem "oficjalnego" komentarza będzie problem, bo cała sprawa "wygląda za bardzo politycznie"."

Heh, no to teraz podatki twórców gier pójdą w górę za kare :D

konto usunięte

0

@macio_944 A jakieś źródło?

2

@macio_944 Kinematografie już też chcą zaorać robiąc jedno, super studio filmowe.

konto usunięte

0

@macio_944 Dzieny

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?