La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 872 Culés

77

Nie uważacie że obecny presezon jest chory? Messi nawet meczu towarzyskiego nie rozegrał a za tydzień zaczyna się liga. Cou i Arhtur nieograni, Barcelona zamiast wybrać Japonię lub USA to wybiera obie opcje. Oby to się nie odbiło na początku sezonu

8

@insp1re to się mocno na początku nie odbije ale w styczniu będziemy cierpieć.

0

@insp1re Wszystko przez te Copa America co roku

5

@insp1re Jest bardzo dziwny, podróże w te i w te, dwa mecze z Napoli, jeszcze ten brak Superpucharu, bo ktoś "mądry" tak wymyślił.. No zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

8

@insp1re Uważam, ze generalnie presezony powinny odbywać się gdzieś w pobliżu.
Wiadomo, ze wyjazdy generują zysk. Ale dla zawodników najlepiej byłoby przygotowywać się jak najbliżej.

1

@insp1re No na tym polega marketing i budowanie naszej marki. Jeśli nie chcemy pozostać w tyle to musimy zwiedzać cały świat i pokazywać nasz klub innym, by Ci inni inwestowali w niego swoje pieniądze. Cou i Arthur mieli bardzo wyczerpujące Copa America, więc nie dziwie się że mają dłuższy odpoczynek. Messi jest na takim poziomie że nie potrzebuje meczów towarzyskich, a i tak jestem pewien przygotowany jest świetnie do sezonu.
Wiadomo lepiej byliby przygotowani do sezonu bez tej podróży do USA, ale nie można zjeść ciastka i mieć ciastko.

0

@jacobFCB Oba tryplety zdobyliśmy po przygotowaniach w Europie

0

@plutonio Większość klubów wybiera jeden daleki kierunek i resztę presezonu gra w Europie

0

@takisobiektos Co to znaczy większość klubów? Masz jakieś statystki czy tak Ci się wydaje? Zbyt ogólnikowe to stwierdzenie i bez żadnego potwierdzenia statystykami jest tylko manipulacją.

0

@plutonio No większość poważnych klubów Arsenal/Bayern/Real/Milan/United i pewnie jeszcze wiecej sie znajdzie.

2

@Avada Kedavra Moim zdaniem będziemy cierpieć w kwietniu i maju, niestety. Przemęczenie i złe przygotowanie zawsze odbija się pod koniec sezonu.

0

@takisobiektos Kolego wymieniłeś 5 klubów to zdecydowanie za mało żeby powiedzieć większość. Z tego 2 są z ligi angielskiej, gdzie sezon zaczyna się wcześniej niż u nas.

0

@insp1re Niestety, piłka to biznes przez wielkie "B", a więc przede wszystkim globalizacja marki.
Czasami sama piłka jest mniej ważna niż ww. biznes i od tego, niestety, nie ma ucieczki, o ile tylko chce się być liderem pod względem znajomości marki, sponsorów, ilości kibiców, przychodów (sportowych oraz pozasportowych), etc.

« Powrót do wszystkich komentarzy