La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 2347 Culés

35

Historia niektórych nic nie nauczyła. Jeśli nie popierasz homoseksualizmu, Twoja sprawa. Ale nie pisz haseł, które pojawiały się w III Rzeszy. Wywieźć na wyspę? Przypomnę, że w III Rzeszy wydzielano getta czy tworzono obozy koncentracyjne dla osób "niepożądanych", więc postulaty całkiem podobne. Od takich haseł zaczyna się nienawiść, która potem przechodzi na wyższy poziom. Jak czytam niektóre wpisy, to mnie przerażenie ogarnia. Idąc takim kierunkiem, to za kilkanaście albo kilkadziesiąt lat znowu zbierze się grupa "geniuszy", którzy będą chcieli wytępić jakąś grupę. Wiem, że to kolejny raz ten sam temat, ale nie interesuje mnie to, skoro Polak ma poglądy, które zrobiły narodowi tyle krzywdy. Patriotyzm nie polega na sianiu nienawiści do każdego kto ma inne poglądy.

11

@student97r Pamiętaj że ci co ciągle trąbią Bóg Honor Ojczyzna to tak naprawdę fałszywi ludzie którzy pierwsi by spieprzali przed wrogiem. Krowa która dużo ryczy....

0

1

@Janiama nie tylko by zwiali, jako pierwsi by zaczęli sprzedawać własny naród.

2

@student97r Terlikowski (!) ładnie się o tym wyraził: https://mobile.natemat.pl/279267,tomasz-terlikowski-o-akcji-gazety-polskiej-przeciwko-lgbt
Mówił tutaj o tych naklejkach, lecz śmiało można przełożyć to na resztę. Możesz sobie aprobować hasła w stylu "wysłać gejów na wyspę", ale nie narzekaj wtedy jak później ktoś to samo powie o grupie do której należysz.

0

@Janiama Nie wiem po co w ogóle mieszać w to wszystko religię. Najpierw idziemy zwyzywać i rzucić się na ludzi, a potem do kościoła. Miłosierdzie.

1

@sebasek99 To samo przyszło mi do głowy, że w takiej sytuacji byłoby wielkie oburzenie. Nie popieraj jak nie chcesz, ale szanuj człowieka, a nie poniewieraj, bo jest inny. Zgadzam się, akurat w tej kwestii ładnie się wypowiedział.

1

@sebasek99 Po raz kolejny zgadzam się z Terlikowskim, nie wiem czy to ja się zmieniam czy on.

« Powrót do wszystkich komentarzy