La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 642 Culés

61

Zlatan niby ciągle powtarza, że jest najlepszy itp ale nie drażni mnie to tak jak u Ronaldo. Zlatan to po prostu Zlatan a CR to taki denerwujący ziomek co to chwali się że we wszystkim jest najlepszy a obok inny wyczynia większe cuda i nic na ten temat nie mówi.

21

@kuz bo Zlatan to Chuck Norris piłki nożnej

2

@kuz No bo Zlatan jest najlepszy ^^

42

@kuz Bo Zlatan mówi to mimo wszystko żartobliwie. Sam wie i nawet o tym wspominał, że Messi jest lepszy od niego. Ponadto nikt na świecie Zlatana za takiego nie uważa.
CR7 mówi natomiast całkowicie poważnie a ma wielu fanboyów na całym świecie, którzy trąbią o tym samym pomimo tego, że patrząc na całe kariery nie ma startu do Leo.

1

@kuz bo Zlatan nie gra/nie grał w Realu :D

9

@bleble123 Patrząc na suche statystyki, nie przesadzajmy że nie ma startu... Może jest lekko w tyle, ale jednak powiedzieć, że nie ma startu to za dużo.

1

@TheNekro94 No a patrząc na ogół to śmiało można powiedzieć że nie ma startu.

3

@Nano22 Również jest to przesadzone. Ronaldo to jeden z 4 najlepszych piłkarzy w historii. Słabszy od Leo ale nadal w ścisłym TOP. Startu to nie ma właśnie taki Ibra, który jest gdzieś dużo dalej.

1

@Nano22 To jest Twoja subiektywna ocena. Wygrał trofea, których Messi nie zdobył. A i w niektórych aspektach gry jest po prostu lepszy.

2

@Eto'o9 R10 No wygrał ME w niezłym stylu. Jest lepszy w grze głową i chyba pewniejszy w rzutach karnych. Messi strzela najwięcej goli, ma najwięcej asyst, najlepiej drybluje, kieruje grą drużyny, wykańcza akcje zapoczątkowane przed siebie itd. Dla mnie nie ma dyskusji, no i jasne że to moja subiektywna ocena. Tak po prostu uważam. Samo strzelanie goli nie jest wystarczające dla mnie.

0

@Nano22 CHYBA pewniejszy w rzutach karnych? Ma ktoś jakieś staty?

2

@ann_ann Oboje wykorzystali około 80% wykonywanych karnych. Cristiano po prostu sprawia wrażenie pewniejszego. Może przez to że wyolbrzymia się te niewykorzystane przez Messiego i jednocześnie zapomina się że trochę tych ważnych udało mu się strzelić.

Po sprawdzeniu: Messi 88/26 (w tym 1 asysta z Celtą) 77% strzelonych
Ronaldo 116/25 82% strzelonych

0

@kuz Do wypowiedzi Zlatana nic nie mam, bo mówi to wszystko z przymrużeniem oka, ale w ostatnich dniach jest po prostu wysyp jego tekstów w stylu: MLS to ja, Jestem jak Ferrari, a reszta to Fiaty itd. Zaczyna mnie to męczyć, bo co nie wejdę na fejsa, to wypowiedź Ibry. Jak zdarta płyta.

0

@Nano22 No i w LM króluje Ronaldo w każdej statystyce bramkowej, w asystach i zwycięstwach

0

@Makalu Niesamowite

0

@Nano22 Na pewno bardziej patrząc na twoje śmiechu warte argumenty "najlepiej drybluje"

« Powrót do wszystkich komentarzy