O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Marcelo
  • Ulubione zespoły Real Madryt
  • Barcelonie kibicuję od Nigdy

Statystyki

  • Dni w serwisie 303
  • Liczba komentarzy 339
  • Polecenia 469

Komentarze

3

@marcin000019 Ale masz wytłumaczenie

3

@VamosRakieta @kiper09
Harden, Curry, James, Leonard, Beal, Durant, Westbrook, Irving, Butler, Davis, George, Lillard, DMC, John Wall, Hayward, Drummond, McCollum, Millsap, JJ Redick, Booker, DeRozan, Draymond Green, Oladipo, Towns, Griffin, Conley, Lou, Love, Lowry, Klay Thompson czy nawet Rondo który jest lepszy od ponad połowy rozgrywających.

0

@kiper09 Mnóstwo, to jest jakiś szósty skład

0

@SeeleyBooth Właśnie nazwa bardzo dobra. Siadasz sobie i dyskutujesz.

0

@damianex10 Jakim trzecim? Nie wiem czy to byłby piąty skład.

Zobacz wszystkie

140

Lubię, jak wchodzę do pracbazowego kibla na poranne posiedzenie. Dwie kabiny zajęte. I tak siedzą po cichutku lokatorzy tych kabin. Wyczekują, kto pierwszy wyjdzie. Że oni niby tu tylko hehe nosa wydmuchać. Wszechobecną ciszę narusza jedynie charakterystyczne tapanie palcy w ekrany telefonów. I tak wyczekują. W ciszy. Wtedy wchodzę ja, niczym komendant na posterunek. Zasiadam na tronie i w pełnej oprawie dźwiękowej robię to, po co tu przyszedłem. Wtem z otaczających mnie kabin zaczynają się wydobywać akompaniujące mi, podobne dźwięki. Okowy ciszy zostały zerwane. Orkiestra w końcu gra w harmonii. Zapach wolności unosi się w całym pomieszczeniu, a kompani w duchu dziękują mi za wybawienie. To ja, Mistrz Ceremonii. Kiblowy dyrygent, wyzwoliciel stłamszonych.

40

https://www.youtube.com/watch?v=2ygKUOGyvfU

Ponad 10 hien zaczyna atakować lwa, który dzielnie sie broni, ale zaczyna przegrywać i nadchodzi pomoc

21

@Chwytliwy A najlepsze są te lajki dla niego, ludzie-zombie nie popatrzą co BarcaInfo dodał, ale już z góry lecą zielone. Ładnie ich zmanipulował i omamił.

14

Rura zmiękła jednak

12

@BarcaInfo To jest drużyna kobiet Realu? Z tego co wiem to Real póki co wykupił od tego klubu miejsce w najwyższej klasie rozgrywkowej i nie mają z Realem jeszcze nic wspólnego. Jak to będzie drużyna Realu to będzie cała nowa jedenastka, a nie skład beniaminka ligi z jedną albo dwiema nowymi piłkarkami. Sama nazwa wskazuje CD Tacon. Także za wcześnie o rok.