La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1268 Culés

konto usunięte

0

Najlepsze charaktery jeśli chodzi o bijatyki według was?

Ja osobiście uważam że Jin,Scorpion,Kazuya oraz Ivy , a jak u was to wygląda?

0

@Chwytliwy Kitana

0

@Chwytliwy Sub-Zero, Marshall Law, Eddie i Paul Phoenix!

konto usunięte

2

@Chwytliwy Rafonix

0

@krzychu1526 panowie robimy napad na bank?

0

@Chwytliwy Bakuryu. Mało kto pewnie kojarzy bijatyke Bloody Roar?

konto usunięte

0

@Grzesior667 Jakoś zawsze wolałem Kazuyę od Eddiego, Eddie to fajny charakter, taki dwie twarze, niby zimny,ale w środku ma bardzo dobre serce, natomiast Kazuya to wcielony skurczysyn , i do tego bezwzględny, chyba najzimniejszy charakter jaki jest w bijatykach, a Jin to po prostu badd ass, czyli taki jaki lubi większość osób

konto usunięte

0

@koksik2700 jedna z czołowych postaci gry jak zgaduje

1

@Chwytliwy kazuya zawsze mi imponowal najbardziej... totalny kocur.

1

@Chwytliwy Sub-Zero

konto usunięte

0

@kkbarca kazuya to wyjątkowy charakter, jak i postać do grania, coś niesamowitego, do tego prawdziwy bydlak, a to się rzadko zdarza

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?