La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 651 Culés

35

Jest pełne porozumienie pomiędzy Valencią, a Barceloną odnośnie wymiany Cillessena na Neto. Oba kluby przygotowują dokumenty przed ogłoszeniem transferu. [Sergi Sole]

2

@BarcaInfo Transfer sezonu :D

konto usunięte

65

@BarcaInfo W jedną stronę Neto a w drugą stronę Brutto

0

@vangoor A Frenkie?

0

@BarcaInfo Czy możesz mi wyjaśnić skąd taka nagła zmiana polityki w sprawie Cillessena? Miałbyć sprzedany za gruby hajs, a tu tylko wymiana?

6

@BarcaInfo Szczerze to nie wiem czemu ludzie narzekają na to, według mnie ta wymiana dla obu klubów jest dobra biorąc pod uwagę że Jasper tak mocno naciskał na transfer. Inaki Pena ma 20 lat i bez sensu żeby siedział w tym wieku na ławce przez 50 spotkań.

1

@Wawrzyszewski Jakby można było 2 razy lajknąć komentarz, to bym to zrobił właśnie w twoim XD

0

@nioton obowiązek kupna Denisa i Rafy?

0

@nioton Poszli na łatwiznę i rekę Cillessenowi.

2

@nioton Rok temu mógł zostać sprzedany za gruby hajs, ale nie w tym sezonie, gdzie nikt nie chce dać więcej niż 30M euro.

0

@BarcaInfo Ogólnie głupota. Valencia wyjdzie na tym o wiele lepiej.

1

@vangoor W biznesie idą komuś na rękę? To chyba podchody pod Parejo?

0

@BarcaInfo 30 mln to i tak bardzo duże pieniądze. Na tej wymianie raczej nie zyskamy.

1

@nioton Nigdy nie potrafili sprzedawać, wręcz rozdają w podzięce za grę.

0

@Qlewer Jasper sam chciał odejść. Pewnie będzie Tak, że my im damy Cillesena, oni nam Neto, my im damy 30 mln a oni wezmą zbędnych jak alarm w Multipli Rafe i Denisa za te 30 mln czyli jak by nie patrzeć pozbywamy się balastu, którego i tak raczej nikt by po za wypożyczeniem nie wziął, do tego niestety Jaspera, który chciał odejść i dostajemy swoje 30 mln zwrotu i Neto.

0

@BarcaInfo Ci to są prawdziwi Bartomeu biznesu...

0

@Striker Głos rozsądku w internecie

0

@Coutinho007 co Frenkie ?

0

@Coutinho007 jak alarm w Multipli Xd Xd prawie się posikałem ze śmiechu

0

@mariosss20 No akurat Denis i szklany Rafa są nam właśnie tak przydatni. Jeden od lat gra jak by myślał, że dalej ma 20 lat i będzie walczył o skład a drugi co chwila wypada na przynajmniej pół roku...Po co nam 25 Latkowie, którzy są na poziomie właśnie Valencii Max skoro Aleña i Puig będą lepsi.

0

@vangoor i to się ceni ;) a mieli Monchi na wyciągnięcie ręki to .uj położyli. NIgdy tego nie zrozumiem.

0

@fajny_football teraz to już nie będzie Janusze biznesu, tylko Bartomeu biznesu :)

0

@Coutinho007 spoko tylko chodziło mi o samo porównanie

1

@BarcaInfo przecież to jakiś totalny absurd.Moze,niech wymienia Messiego na..Parejo jeszcze i w ogóle będą,geniuszami

0

@BarcaInfo ale frajerstwo z naszej strony...
A Jaspera widziałbym w dużo lepszym klubie ale no cóż...

0

@nioton Nie strasz.

0

@BarcaInfo Neto jest niezłym bramkarzem i jako rezerwa spełni swoją rolę wyśmienicie,ale -jak już ktoś pisał-czy nie chodziło tutaj o zarobienie pieniędzy ? Poza tym ,czy Valencia gwarantuje I skład Jasperowi ? Czy to nie Domenech będzie tym numerem 1 ? Jeśli tak to interes jak balas,zarówno dla klubu jak samego zawodnika.Barca nic nie zarobi,Jasper zamieni ławkę z CN na Mestalla,choć trzeba przyznać,że nowy stadion będzie cudowny,pewnie i ławki wygodniejsze...Na poważnie,to mam nadzieję,że jednak to Holender będzie wychodził w pierwszym składzie,jesli do tego transferu dojdzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy